gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bebisin Duasina Bakin :)

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bebisin Duasina Bakin :)
    Yerim ben bunu yaa:)

Bebisin Duasina Bakin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebe Krep

Bebe Krep

Malzemeler 1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm HazırlanışıYumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın.Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru...
  2. bebe bisküvi...

bebe bisküvi...

Bebe Bisküvimizin Malzemeleri 10 yemek kaşığı tepeleme un 100 gram oda sıcaklığında tereyağı 1 çay bardağı üzüm pekmezi 1 yumurta 1 tutam vanilya tozuBisküvimizin Yapılışı Bütün malzemeyi karıştırarak pürüzsüz bir hamur elde edene kadar yoğurun. (tadı az gelirse pekmez ilave edebilirsiniz) Bir merdane ile serçe parmağınız kalınlığında açın. Çok ince olmamalı, pişince çok sert olur. Bir çay...
  3. bebe krep

bebe krep

1 çay bardağı süt 1 yumurta 1 su bardağı kepekli un yada tam buğday unu kuru kayısı ve kuru üzüm Yumurta, süt ve unu hiç pütür kalmayacak şekilde mikser yada çırpma teli ile iyice çırpın. Teflon tavaya çok az sıvı yağ sürüp ısıtın. Bir kepçe hazırladığınız hamurdan döküp tavanın tüm dibine yayın. Alt tarafı pişerken siz üst kısmına kayısıları kesip ağız, kuru üzümlerle göz yapın. Alt tarafı...
  4. Salat-ı tefriciye duası LÜTFEN BAKIN...

Salat-ı tefriciye duası LÜTFEN BAKIN...

tefriciye duası nasıl yapılır sela ile ezan arası okunacak dua salatı tefriciye bitince salatı duası nasıl okunur 4444 okunur Arkadaşlar sizlerden bir ricam var ben dün aksam ıtıbarı ıle salat-ı tefriciye okumaya nıyet ettım ve basladım 4444 defa okunacak sızlerde bana yardımcı olabılırmısınız benım için sızlerde gönlünüzden geçtıgı kadar okuyabılırmısınız lütfen cevaplarınızı beklıyorum...
  5. Peygamber Efendimizin Aşk Duası tüm ilgili arkadaşlar buraya baksın!

Peygamber Efendimizin Aşk Duası tüm ilgili arkadaşlar buraya baksın!

Peygamberimizin Aşk Duası Peygamber Efendimize Atfedilen Aşk Duası Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizler ile http://www.meleklermekani.com/tum-islami-bilgiler/225069-peygamber-efendimizin-abdest-dualari-hakkinda-bilgiler.html paylaşmıştık. Bu yazımızda da Peygamber Efendimize Atfedilen Aşk Duası paylaşımında bulunuyor ve ilgili tüm kardeşlerimiz, işte Peygamber Efendimizin Aşk Duası...

Sayfayı Paylaş