gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebişler İçin Tığ İşi Örgüler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tığ işi örgüler tig isi orguler

Bebişler İçin Tığ İşi Örgüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi bebiş önlükleri

Tığ işi bebiş önlükleri

Melişlerim bebeğinizi yemek yedirirken bunları zevkle kullanacaksınız :):):)
  2. Tığ işi bebek örgü takımı modeli

Tığ işi bebek örgü takımı modeli

açıklamalı tığ işi bebek yelekleri tek tığ bebek yelek modelleri tek yelek modelleri tıgla örnekleri örgü Bebişler için çok güzel hırka pantalon takımı modelini ve açıklamalarıyla birlikte modelin şemalı örneklerini sizler için paylaşıyorum. Bravo, Bebe 100 Kahverengi 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Akıllı 1 x 100 gr Örgü Trabzan Şiş 4 mm Tığ 4 mm İlave malzeme 7 adet düğme...
  3. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Örgü Etek Modelleri

Örgü modelleri eskiden beri marifetli bayanların ilgi odağı olarak özellikle kış ayların da çok kullanışlı modeller arasın da yer almıştır. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için kullanışlı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü etek modellerini paylaşıyorum. Kız anneleri benim gibi iyi bilir ki daha küçük yaşlardan itibaren etek ve elbise...
  4. Tığ işi örgü bebek hırka modelleri

Tığ işi örgü bebek hırka modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğiniz için en güzel ve yeni bebek hırka modelleri ile sizlerleyim. Malum havalar artık iyice serinledi ve kış soğuk yüzünü hissettirmeye başladı. Hatta şu sıralar kendi çocuklarım da dahil olmak üzere inanılmaz bir salgın grip hastalığı ortalıkta geziyor. Bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekler ise bu ani hava değişimlerinden dolayı sık...

Sayfayı Paylaş