gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bebişlere açıklamalı patik

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

açıklamalı çocuk patikleri Meleklerim ister kendi bebeğinize istersenizde sevdiklerininizin bebeğine el emeği göz nuru bu patikten yapabilirsniz.... :örgü: [​IMG]

4,5 nolu sisle 40 ilmek baslayın 1.sira bir ters bir düz devam edin.

2.sira tersin üzerine düz, düzün üzerine ters örün (annemin tabiri ile(buzlucam)örnegi.Böylece toplam 14 sira örün.

15.sira 15 ilmek yan icin örüp 9 ilmekte daha ön icin örün ,önün 10. Ilmegini diger yan icin bırakın 15 ilmegin 15. sini ile beraber alıp dönün ve ilk ilmegi bos alip kalan ilmekleri örüp bu kez diger yan kismin son imegini 10.ilmekle beraber örün .

Bu islem yanlar da 9 ilmek kalana kadar devam ediyor.1. yanının 9 imegini diger taraflara gitmeden 8 sira örün ve ilmekleri kapatın.Yünü baglayıp ön kısmın 10 ilmeginide kapatın.Kalan 9 ilmegi de 8 sıra örüp kapatın.

Şişin üzerinde son kalan ilmekle beraber hemen yandan 4 ilmek çıkartınve o son ilmekle 5 ilmek olmus oluyor.5 ilmegi 20 sıra örüp,Dügme yeri yapıp üzerine 4 sıra daha örüp ilmekleri kapatın.Son olarak dügmelerini ve ponponlarını dikin.

Bebişlere açıklamalı patik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıklamalı bebek patik modelleri

açıklamalı bebek patik modelleri

açıklamalı bebek patikleri anlatımlı bebek patik modelleri patikleri açıklamalı patik örnekleri anlatımlı bütün detaylarıyla açıklanmış patik örnekleri bunlar kadınlar hadin koşun :D ayşe,fatma,hayriye,cevriye sende gell şükufe :D:D PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek...
  2. converse patik,bebişlere

converse patik,bebişlere

convers patik yapımı converse bebek patiği yapılışı converse patik yapılışı resimli anlatımlı yapımı video bebek
  3. Kız çocuğuna açıklamalı patik

Kız çocuğuna açıklamalı patik

açıklamalı bebek patikleri bebek patik örnekleri ve yapılışı açıklamalı patik örnekleri yapımı patikler Meleklerim işte bir bebek patiğive yapılışı.... YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön...
  4. Açıklamalı kız bebişlerine patik

Açıklamalı kız bebişlerine patik

açıklamalı patik örnekleri Meleklerim canlarım doğum yapacak yapmış hatta arkadaşları hamiş olanlara süpriz yapmak için el emeği göznuru bişeyleryapmk istemzmisiniz?? İstiyosanız meleklerim işte size yılın fırsatı... Açıklamalı bebiş patiği örneği... PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği...

Sayfayı Paylaş