gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bebişlerinizin göbek bağını nereye gömdünüz veya gömeceksiniz?

Konu, 'Gebelik' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

göbek bağım nerede bebeğin göbek bağı nereye bağlı Anneler bebeklerin göbek bagları bir yerlere gömülürmüş Benim annem okulun bahçesine gömmüş benimkini .peki sizlerde çocuklarınızın göbek bağlarını bir yerlere gömdünüz mü ?? Veya gömecek olanlar varmı hadi paylaşalım burdaa

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bebişlerinizin göbek bağını nereye gömdünüz veya gömeceksiniz?
    benim annemde benim göbek bağımı okula gömmüş... ve hala okuyorum.. okullardan kurtaramadım kendimi.. okulllara bağlı yaşıyorum :)
    durum böyle olunca eğer bir gün bebeğim olursaa göbek bağını ne yaaparım tamamen kararsızımmmmm.. :D

3. melikee

melikee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

benim kı annemın ceyızlık sandıgında:D

4. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Benimkini annem dayıma liseye gömsün diye vermiş.... saolsun dayıcığımda onu çöpe atmışşşşşşşş :D:D:D:D:D

Ben kızımın göbek bağını da herkes gibi okula gömeceğim...

Bebişlerinizin göbek bağını nereye gömdünüz veya gömeceksiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni doğan bebişimizin bakımı

Yeni doğan bebişimizin bakımı

BEBEĞİN AĞIRLIĞI Her bebekte farklılık göstermekle birlikte ortalama bebek ağırlığı 3.4 kg.‘ dır. Erkek bebeklerin ağırlığı kız bebeklere göre biraz daha fazladır. Ağır bebekler: 4.5 kg. Üzerinde doğum ağırlığı olan bebekler normalden ağır olarak kabul edilirler. Ama bilinenin aksine bu bebekler ekstra sağlıklı olarak kabul edilmezler. Şeker hastası olan annelerin bebekleri normalden daha ağır...
  2. Yenidoğan Göbek Kordonu Bakımı

Yenidoğan Göbek Kordonu Bakımı

Bu konu yenidoğan göbek kordonu bakımı hakkında bilgilere yer vermektedir. Yenidoğan bebeklerin göbek kordonu yaklaşık bir haftada düşerek göbek yeni şeklini almaya başlar. Göbek kordonu düşene kadar bu bölgenin özenle korunup dezenfekte edilmesi gerekiyor. Enfeksiyon kapmaması için mutlaka göbek kordonu bakımı hakkında bilmeniz gereken ayrıntıları sizler için paylaşıyoruz. Göbek kordonu...
  3. Göbek bağı

Göbek bağı

Merabalar. Benm sorum şu 3 gn oluyo doğm yapalı bugn oglmu yıkadm göbek bagndan bezine braz kan bulaşmş akntı yok ama o göbek bagnn mandalını kaldrnca yapşkan gbi bişi var sanki. 2.ci kez actm altnı bezinde gene vardı ama çok az öyle. Hemşireyi ardm bişi olmaz dedi ama ikinci kez de aynısı olnca korktm ben. Atesi huzursuzlgu yok. Nokur bilen varsa bişi desin Allah rızası için.hastaneye...

Sayfayı Paylaş