gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Beceriksiz ünlüler

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ünlüler kervanında öyle isimler varki ünlü olduklarına bakmayın beceremedikleri şeyleri duyduğunuzda hayretler içinde kalıp bunlar nasıl ünlü olmuş diyeceksiniz:D Bakın ünlülerin beceremediği işler nelermiş? Başarılılar, zenginler ve birçoğumuza göre onlar 'mükemmel'ler Ama bir de madalyonun diğer yüzü var; sanılanın aksine ünlülerin birçoğu, normal bir insana ’çocuk oyuncağı’ gibi gelen bazı becerilere sahip olmaktan bile acizler Kimi ruj süremiyor, kimi fermuar çekemiyor
    Pamela Anderson: Ruj sürmekten bile aciz
    Ayna karşısına geçip makyaj yapmayı beceremiyorum Bir ruj sürmekten bile acizim, açıkçası o işi de güzellik uzmanına yaptırıyorum İşte bu yüzden de evimde her zaman bir makyöz bulundurmak zorunda kalıyorum

Donald Trump: Asla çocuk bezi değiştiremem
    Erkekler artık çocuk bezi değiştirmeyi öğrendiler Genç babalar bu işi eğlenceli bile buluyorlar Ama ben bu konuda yetenekli sayılmam, bir kere denedim bir daha denemem Çocuk bezi değiştirmek ayrı bir yetenek işi Asla çocuk bezi değiştirmem

Oprah Winfrey: Diğer şoförlere muhtaçYıllardan beri araba kullanırım, ama bir kez olsun benzin istasyonuna girip de arabama benzin koymayı başaramadım Bu işin nasıl yapıldığını biliyorum ama hortumun ağzını arabanın benzin deposuna yaklaştıramıyorum Eğer benzin istasyonunda bir görevli bulamazsam, oradaki başka sürücülerden yardım istiyorum

Eva Longoria: Fermuar çekemiyorum
    Fermuarlı giyeceklerden nefret ederim, çünkü fermuar kullanmayı bir türlü öğrenemedim Fermuarı çekerken mutlaka bir hata yapıyorum, dişlisi takılıyor Çantanın fermuarını kapatırken de zorlanıyorum Benim için en iyisi fermuarlı eşya kullanmamak

Elton John: Teknoloji özürlüBen bir teknoloji özürlüyüm Ne yalan söyleyeyim, şu teknolojinin harika ürünleri beni korkutuyor Cep telefonum yok, evimde bilgisayar bulamazsınız Televizyon izlerken bile bazen ürküyorum

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ee o kadar yardımcıları ne iş yapacak..

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    offfffff yoruldum

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    eeee paralarını nereye harcıcaklar :D

Beceriksiz ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Beceriksiz İnsan

En Beceriksiz İnsan

En Beceriksiz İnsan Halid bin Safvan'a: "En aciz, en beceriksiz insan kimdir?" diye sormuşlar. O da bu soruya şu cevabı vermiş: "En aciz, en beceriksiz insan; dost aramayandır. Ondan daha acizi, daha beceriksizi ise, bulduğu dostu kaybedendir."
  3. Mehmet Aslan’ı ’Ekranların en beceriksiz sunucusu’ ilan ettiler

Mehmet Aslan’ı ’Ekranların en beceriksiz sunucusu’ ilan ettiler

Milliyet Gazetesi yazarı Sabanur Kıraç, Mehmet Aslan’ı ’Ekranların en beceriksiz sunucusu’ ilan etti... İşte o yazı.. Ekranların en beceriksiz sunucusu Doğrudan konuya gireceğim. Mehmet Aslan kimdir? Oyuncu ya da sunucu mudur? Eski bir yarışmacı mıdır? Yoksa sadece ünlü bir gazinocunun oğlu mudur? Kimdir bu Mehmet Aslan? Bu kadar kabiliyetsiz olmasına rağmen neden hâlâ televizyondadır?...
  4. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  5. birde kadınlara beceriksiz derler

birde kadınlara beceriksiz derler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş