gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bedava Ligtv izle sudan ucuz :)

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bedava lig tv en ucuz lig tv bedavaligtvizle bedava izle digitürk izle Bedava izlenmiyor onu söyleyeyim arkadaşlarım. :) Orijinal digiturk linkini sizlere vereceğim buraya kayıt olarak isteyen arkadaşlarım Bedava olmazsada parasıyla ligtv maçlarını seyredebilirler.
    Bu adresten kayıt olarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz

DIGITURK

Bedava Ligtv izle sudan ucuz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzİndeyİz

İzİndeyİz

izindeyiz şiiri İZİNDEYİZ Temsil, talebeyim Yoksulum ama duydum Atatürk' ü mutluyum Çimentepeler' e düşman ayak basar da Ben daha dururmuyum? Kimin kızıyım kimin oğluyum Yitmiş gitmiş, atam dedem Hürriyetler uğruna Ben daha dururmuyum? Düşebilir körpe fidan hain baltalarla. Düşebilir yeni yıldız Ama nedir hürriyet Hiç unuturmuyum?... Düşer ömrün katı kırağılarda Düşer elimden...
  2. iz

iz

İnsan ayağının belirgin izleri, kişinin hayat ve inanışında kendine rehbet ittihaz ettiği kimseye, Hayvan izleri nefsin zararlı istek ve yönlendirmelerine, İz sürmek, öncü bilginlerin ve salih kişilerin yolunu izlemeye, gizli şeylerin meydana çıkmasına ddelalet eder.Rüyada bir izi takip etmek, yeni işlere atılacağınızı işaret eder. Rüyada görülen ayak izleri geçmişte kalan olayların yeniden...
  3. Mojave kraterinde su izi yok

Mojave kraterinde su izi yok

ANKARA - ABD’nin Arizona Üniversitesi tarafından geliştirilen HiRISE (High Resolution Science Imaging Experiment) adlı teleskopik kamerayla çekilen fotoğraflarda, yaklaşık 20 metre genişliğindeki dev kayalar dikkati çekerken, kayalar, kraterin kabaran kabuğundan erozyona uğramış ve tepeden yuvarlanmış gibi görünüyor. Görüntüler ayrıca kraterin ortasında herhangi bir su izi bulunmadığını...
  4. lig tv ligtv internetten izlenebiliyor

lig tv ligtv internetten izlenebiliyor

lig tv izlenebilecek siteler futbol mekanı lig tv futbol mekanı izle futbolmekani izle Bedava izlenmiyor onu söyleyeyim arkadaşlarım. :) Orijinal digiturk linkini sizlere vereceğim buraya kayıt olarak isteyen arkadaşlarım Bedava olmazsada parasıyla ligtv maçlarını seyredebilirler. Bu adresten kayıt olarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz DIGITURK
  5. Sudaki ayak izimiz

Sudaki ayak izimiz

Uzun yolculuklarda her çeşmenin başında durup su içerdik Şimdi ise o çeşmelerin kuruyacağından bahsediyolar. Sebebi de benim gibi bizim insanlar. unıleverın bir uygulaması var internette suda ki ayak izimizi ölçen benim 2476 çıktı. Türkiye ortalaması:1615 Dünya ortalaması: 1243 müş Site de ayak izimizi azaltmak için ipuçları var. İnceleyebilirseniz inceleyin ama lütfen su kullanımında...

Sayfayı Paylaş