gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bedava ve çok yetenekli

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Çöp adam bile çizemiyorum diyenler: Üzülmenize gerek yok, bu bedava yazılım sizi ressam yapacak...
    Pek çoğumuz sanatsal bir yeteneğimiz olmasını isterdik ama ne yazık ki, herkes o kadar şanslı olmayabiliyor. Fakat teknoloji sayesinde artık "eli fare tutan" herkes sanatsal çalışmalar ortaya çıkartabiliyor. LiveBrush adlı ücretsiz bir yazılım da "Cin Ali bile çizemeyenler"in içindeki saklı cevherin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

İki farklı sürümü bulunan LiveBrush'ı ücretsiz kullanmayı tercih edenler, ücretli sürümle hemen hemen aynı özelliklere sahip olabiliyorlar. İki sürüm en büyük fark ise 10 dolarlık ücreti ödeyenlerin çalışmalarını vektörel dosya türlerinde kaydedebiliyor olmaları. Ücretsiz sürüm kullanıcıları ise PNG ile yetinmek zorundalar.

LiveBrush'un son derece basit ara birimi sayesinde her seviyeden kullanıcı zorlanmadan program ile çalışmalarını gerçekleştirebiliyor. Programın sunduğu farklı çizim özelliklerinin yanı sıra, çizim sonrası için gelişmiş düzenleme özellikleri de bulunuyor.

Bedava ve çok yetenekli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acayipp yetenekliyim:))))))))

acayipp yetenekliyim:))))))))

valla ben çok güzel mezdeke oynarım:D:D:Delimde birçok mezdeke cd si ve kemerleri bulunmaktadır:Dnapim yaa burayı boş görünce boş boş doldurayım dedim:D:D:Diyi tamam kızmayın gidiyommmm:D
  2. Bu kız çok yetenekli…

Bu kız çok yetenekli…

P { margin: 0px; } Söylediği şarkılarla, yaptığı çılgın video kliplerle ve asi tavırlarıyla sürekli adından söz ettirmeyi başaran güzel şarkıcı Pink’ten sahilde yetenek şov. Cep telefonunu bir an olsun elinden bırakmayan seksi şarkıcı olayı biraz abarttı ve sabahın köründe elinde cep telefonuyla koşuya çıktı. Güzel fiziğini korumak için tempolu koşu yapan Pink’in asıl bombası ise koşu...
  3. Burçların Yetenekli Olduğu Alanlar

Burçların Yetenekli Olduğu Alanlar

Son zamanlarda eleman arayan firmalar pozisyona uygun kişiyi seçerken burçlarına da dikkat etmeye başladı. Son olarak Avusturya’da satış ve yönetim bölümü için eleman arayan bir firma, işe başvuracakların kova, oğlak, boğa, koç ve aslan burcundan olmasını istedi. Gazetelerin hafta sonu nüshalarında yayımlanan ilanda verilen ilanda”satış ve yönetim bölümü için, 20 yaşın üzerinde belirtilen...
  4. İxoradan bedava parfüm ve salyangoz kremi numunesi

İxoradan bedava parfüm ve salyangoz kremi numunesi

bedava numuneler bedava numune parfüm ixora salyangoz kremi numune 2010 arkadaşlar ixora'nın farklıçeşitlerini denemek isterseniz ixora'nın sitesine girip iletişim bölümündeki formu doldurup mesaj bölümüne ''numune parfüm istiyorum.kargo ücreti bana aittir'' yazıyorsunuz. bir kaç gün içinde 5 bayan, 3erkek parfümü 5tanede salyangoz kremi numunesi gönderiyorlar. sadece 3,5 tl kargo ücreti...
  5. en çok neyin bedava olmasını

en çok neyin bedava olmasını

ewet meleklerim çok kolay en çok neyin bedava olmasını isterdiniz cewap veriyorum :çikolata

Sayfayı Paylaş