gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beddua Edemem

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Beddua Edemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beddua

Beddua

BedduaHz. Ömer (R.A.) naklediyor: “Rasulullah (A.S.) zamanında Abdullah isminde “el-hımâr lakabıyla meşhur birisi vardı; sık sık Rasulullah’ı güldürürdü. Bir defasında içki içtiği için Efendimiz onu cezalandırmıştı. Başka bir defasında yine içki yüzünden huzura getirildi; Efendimiz (A.S.) emretti, yine ceza uygulandı. Onun bu şekilde bir kaç defa cezalandırıldığını gören birisi: “Allah...
  2. beddua

beddua

Beddua Hz. Ömer (R.A.) naklediyor: “Rasulullah (A.S.) zamanında Abdullah isminde “el-hımâr lakabıyla meşhur birisi vardı; sık sık Rasulullah’ı güldürürdü. Bir defasında içki içtiği için Efendimiz onu cezalandırmıştı. Başka bir defasında yine içki yüzünden huzura getirildi; Efendimiz (A.S.) emretti, yine ceza uygulandı. Onun bu şekilde bir kaç defa cezalandırıldığını gören birisi: “Allah...
  3. Beddua

Beddua

Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir. Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza işarettir. Rüyasında birisine beddua eden kişinin başı derde girer. Eğer kendisine beddua ediliyor ise zamanla sıkıntılarından kurtulur.Ibn-i Sirin (RA) demistir ki: Bir sey için beddua ettigini görmek vehim ve kederdir.
  4. Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem

Cengiz Kurtoğlu - Kabul Edemem

cengiz kurtoğlu sevenler kardeş olurmu sevenler kardeş olurmu söyle Bana bir şeyler mi söyle diyorsun Sana sevgilimden başka söz demem Seninle yalnız biz dostuz diyorsan Senin dostluğunu kabul edemem Sulanan çiçekler kurur mu söyle Selin önünde set durur mu söyle Sevenler hiç kardeş olur mu söyle Senin dostluğunu kabul edemem Bir şarkı duyarız dünü anarız Bir gülün yüzünden aşka yanarız...
  5. beddua:(

beddua:(

Efendimiz (sas) Rabbimizin kendisine şöyle buyurduğunu belirtiyor:"muhakkak ki kendisinden baska ilah olmayan benim.Ben bütün varlık aleminin tek sahibi ve bütün sultanların sultanıyım.Sizin idarecilerinizin kalpleri benım elimdedir.Kullarım bana itaat ederlerse ben yöneticilerinin kalplerini onlara karşı sevgi şefkatle doldururum.Yok eğer bana isyan ederlerse yöneticilerinin...

Sayfayı Paylaş