gebe
  1. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bede pek olasılık vemıyorum ama olabılır mı sızcede

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında secreter tarafından paylaşıldı.

herkes merhabalar benım 3 ay önce bır ılıskım oldu ve oldu ve ondan sonra 2 kere adet oldum ama hep gecıkmelı bu gecıkmeler 20gunu bıle buld doktorum hormon bozuklugu ve az bır kıst var dedı ama bu ayda gecıktı ve korkuyorum cunku goguslerımde hassasıyet oluyo arada ve çok yorgun oluyorum az uykuya egılım var ve bugun başım agrıdı devamlı... ıdrar testlerıde zamanında negatıf cıkmıstı ve adet olmustum ama böyle bırsey olması yanı hamılelık olması mumkunmu not:bulantı yok

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Ahahahahah dert etme canım hamıle değilsin
    olursan tıp dünyası bile şaşırır :)
    doktor bile yok demiş kuruntu yapma

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb arkadaslar ben amerıkada yasıyorum.hemen kan tahlılı yaptırma ımkanım yok. benım adet gunum 4 gun gectı(son adet gunum 14 hazırandı).adetımden 10 gun once başlayan belli şikayetlerım oldu.göğüslerim şişti ve 2 gün çok acıdı.şuan da şişlik devam edıyor.bel ağrısı.karın ağrısı ve sırt agrım var.kendımı cok yorgun ve uykusuz hıssedıyorum.ayrıca göğüsümdekı damarlar ve göğüs üzerindekı damarlar,kollarımdakı damarlar çok belirginleşti.ıdrarımda koyu ve kokuyor.göz bebeklerımde buyuk bununda belırtı oldugunu soyledıler ne kadar dogru bılmıyorum.test yaptım negatıf cıktı.bilgilendırırsenız sevınırım.tesekkur ederım

bede pek olasılık vemıyorum ama olabılır mı sızcede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. helal olsun damada...!! peki ama neden??

helal olsun damada...!! peki ama neden??

Helal olsun Damada...!! Peki ama nedeenn? Evlenmekten vazgeçen damat Boğaz'daki 80 bin YTL'lik davete kimsesizleri çağırdı. Çeşitli yurtlardan 350 yaşlı, genç ve çocuk o gece gönüllerince eğlendi. 10 bin YTL'ye diktirilen gelinlik hayır kurumuna bağışlandı.. Gelinle damat son anda kavga edince Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki 80 bin YTL'lik düğüne kimsesizler katıldı. Günlerden cumartesi... Yer;...
  2. bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindanim ama...

bende yurtdisindan katildim sizlere ama yukaridaki memleketlerin hicbirisinden degil ben romanyadan katiliyorum.burdada cok gurbetci var turk kadinlardan arkadasim cok.ben kendim tatarim ama esim turk.bir iki sene sonra insaAllah izmire tasinrsak izmirli meleklerden olurum:Dsimdilik ne diyecegimi bilmiyorum ama isterseniz buralari anlatirim size.
  3. yuhhhartık ama. bence okuyunnn ...

yuhhhartık ama. bence okuyunnn ...

guevedoce hispaniola adası Ama olmazki böle birşey imkansız diye demekki birşey yokmuş ... çok şaşırdım arkadaslar sizlerle paylaşmak istedim.. Karayıplerde bulunan Hispaniola adası dünyanın en ilginç olaylarından birine ev sahipliği yapıyor. Burada doğan bazı çocukların cinsel organları dahil tüm özellikleri kızları andırıyor. Aileleri tarafından da kız olarak yetiştirilen çocuklar...
  4. Babetler Rahat Ama Peki Ayak Sağlığı Açısından da Sağlıklı mı ?

Babetler Rahat Ama Peki Ayak Sağlığı Açısından da Sağlıklı mı ?

Bu konu; babetler sağlıklı mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur yaz geldi mi ayaklara özgürlük diyoruz ve hemen her türlü kıyafetin altına babetlerimizi giyip, sokağa fırlıyoruz. Eğer boy kısalığı gibi bir probleminiz yoksa, babetler en kadim dostunuz oluyor. Bütün bir yaz ayağınızdan çıkarmadığınız babetler sizi rahat ettirse de ilerde başınıza bazı...

Sayfayı Paylaş