bede pek olasılık vemıyorum ama olabılır mı sızcede

secreter

Yeni Üye
Üye
bede pek olasılık vemıyorum ama olabılır mı sızcede
herkes merhabalar benım 3 ay önce bır ılıskım oldu ve oldu ve ondan sonra 2 kere adet oldum ama hep gecıkmelı bu gecıkmeler 20gunu bıle buld doktorum hormon bozuklugu ve az bır kıst var dedı ama bu ayda gecıktı ve korkuyorum cunku goguslerımde hassasıyet oluyo arada ve çok yorgun oluyorum az uykuya egılım var ve bugun başım agrıdı devamlı... ıdrar testlerıde zamanında negatıf cıkmıstı ve adet olmustum ama böyle bırsey olması yanı hamılelık olması mumkunmu not:bulantı yok

mrb arkadaslar ben amerıkada yasıyorum.hemen kan tahlılı yaptırma ımkanım yok. benım adet gunum 4 gun gectı(son adet gunum 14 hazırandı).adetımden 10 gun once başlayan belli şikayetlerım oldu.göğüslerim şişti ve 2 gün çok acıdı.şuan da şişlik devam edıyor.bel ağrısı.karın ağrısı ve sırt agrım var.kendımı cok yorgun ve uykusuz hıssedıyorum.ayrıca göğüsümdekı damarlar ve göğüs üzerindekı damarlar,kollarımdakı damarlar çok belirginleşti.ıdrarımda koyu ve kokuyor.göz bebeklerımde buyuk bununda belırtı oldugunu soyledıler ne kadar dogru bılmıyorum.test yaptım negatıf cıktı.bilgilendırırsenız sevınırım.tesekkur ederım

Geri