gebe
  1. Asker Nişanlısı

Asker Nişanlısı Forum Okuru

Bedelli askerlik ile ilgili son durum ve haberler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Asker Nişanlısı tarafından paylaşıldı.

Kızlar nişanlım askere gidecek te bedelli askerlik gelecek mi en son durum ve haberler hangi yönde şu anda. Başbakanımızın öyle bişey yok dediğini söylüyor arkadaşlar ama yetkili ağızdan haber var mı haber ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bedelli askerlik ile ilgili son durum ve haberler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sözleşmeli öğretmenlere askerlikle ilgili kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlere askerlikle ilgili kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlenin çilesi bitmiyor. Askerlikle ilgili teklif Savunma Bakanlığı'ndan geri döndü. Sözleşmeli öğretmenlerin askerlik durumu ile ilgili önemli gelişme. Milli Eğitim Bakanlığı'nın, sözleşmeli öğretmenlerin askerliklerini, kadrolu öğretmenler gibi asker öğretmen olarak yapmaları ile ilgili Milli Savunma Bakanlığı'na yaptığı teklif, Milli Savunma Bakanlığı tarafından...
  2. bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

Arkadaşlarım görüyorum araştırıyorsunuz. Sizlere şunu sormak istiyorum. Beleddi askerlik için kredi yarışına başlamış ta bankalar. Acaba bunlar bana kredi verirken ne kadar maaş gerekiyor ? Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla. Emrah Tunç.
  3. Şiddet Yasasında Son Durum İle İlgili Bilgiler

Şiddet Yasasında Son Durum İle İlgili Bilgiler

şiddet yasası şiddet yasası son durum şiddet yasası maddeleri şike yasası 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutuklanmasıyla gün yüzüne çıkan şike soruşturmaları sonunda yasa çıkarttırıyor melekler . TBMMde ki partilerce görüş ayrılığı yaşanan şike yasası son durum hakkında son bilgiler ise şöyle; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından...
  4. 2013 Celp Dönemleri ve Askerlik İşlemleri İle İlgili Bilgiler

2013 Celp Dönemleri ve Askerlik İşlemleri İle İlgili Bilgiler

2013 askerlik celp dönemleri 2013 askerlik işlemleri celp dönemleri 2013 celp dönemleri 2013 yılıyla ilgili olarak askerlik işlemleri ve celp dönemleriyle ilgili bilgi almak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için konuyla ilgili tüm ayrıntıları paylaşıyor, şimdiden tüm asker adaylarına hayırlı teskereler diliyoruz.. - 1993 doğumlular 2012 yılında muayenelerini olacak ve 2013...
  5. Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İle İlgili Son Haber !

Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İle İlgili Son Haber !

Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamaları Norm Fazlası Öğretmenlerin Atamaları Başladı Sevgili melekler ve özellikle öğretmen atamalarını merak edenler, norm fazlası öğretmenlerin atamaları başladı. Detaylar şöyle; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Öğretmenlerin Atama ve Yer değiştirme Yönetmeliğin 41. Maddesindeki düzenlemeye göre, norm kadro fazlası durumuna düşen sınıf öğretmelerinin...

Sayfayı Paylaş