gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Beden temizliği ile 10 yaş gençleşin

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

beden temizliği konusunda neler yaparız Yılda 2 defa yapılan detoksla vücudumuz toksinlerinden arınır...Beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılıyor arkadaşlarım :tik:

Vücudumuzdaki kalın bağırsaklar, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz...

Beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkili :

- Ölümcül hastalıklardan kanser, hepatit B.hepatit C,mide reflü, ülser, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroiti, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.
    Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırarak rahatlatacaksınız.
    Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine göre ıspanak, maydanoz, çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılarak her sabah kahvaltı yerine 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum içilecek.
    Not:Bu sebzelerin içindeki vitaminler yağda çözündükleri için zeytinyağı mutlaka konulmalı,aksi halde vitaminlerden yararlanmak mümkün değil.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.

Akşam: salata , ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecektir...
    son gece akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum içilecek ve burundan nefes almaya özen gösterilecek ki yağ vücutta gezinsin ve bedeni temizlesin.sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Kür boyunca yemememiz gereken yiyecekler

Ekmek ,hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek,kolalı içecekler,kahve, siyah çay içilmeyecek...

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben bunlari yaparsam catlar ölürüm :D cok sabirsizim yapamiyorum birgün ölmezsek yapariz:D
    paylasim icin sagol hayatim adminim:D

Beden temizliği ile 10 yaş gençleşin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Triaktive ile bir ayda 10 yaş gençleşin

Triaktive ile bir ayda 10 yaş gençleşin

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Ayşen Bilge Sezgin, kadınlarda yaşın ilerlemesinin özellikle boyunda ilk sinyallerini verdiğini belirterek uyguladıkları TRIAKTIVE adlı yeni uygulamayla gıdı bölgesinin ameliyatsız tekrar eski haline döndüğünü vurguladı: “Ortalama olarak 35 yaşından sonra sarkan ve gevşeyen boyun ve gıdı bölgesi için geliştirilen TRIAKTIVE kısa sürede zamanı geriye...
  2. Oksijen terapisi ile 15 yaş gençleşin

Oksijen terapisi ile 15 yaş gençleşin

oksijenle gençleşme dilek kubilay oksijen terapi fiyatları oksijen terapisi fiyatı terapi fiyat Artık estetik ameliyata gerek kalmadan farklı yöntemlerle yıllar öncesine dönüp gencecik olabilirsiniz bunun için farklı yöntemler vardır bunlardan birisi de oksijen terapisidir şimdi bu terapi hakkında detaylı bilgilere geçiyorum Türkiye’ye yeni getirilen oksijen terapisi kadınların yeni...
  3. Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun  cildiniz 10 yaş gençleşsin...

Hanımlar...20 dakikada ölü hücrelerden kurtulun cildiniz 10 yaş gençleşsin...

cep sodasının faydaları :grouphug:Ayda iki kez yaptığım bir maskeyi sizinle paylaşmak istiyorum.küçük bir kaseye 6 yemek kaşığı yoğurt koyuyorsunuz.Üzerine 6 tatlı kaşığı cep sodası ilave edip karıştırıyorsunuz.Köpürüp kabardıktan sonra bunu cildinize göz altlarına ve üstlerine gelmeyecek şekilde sürüyor 20 dk tamamen kurumasını bekliyorsunuz.Kuruyunca hafifçe ovalayarak dökülmesini...
  4. Endolift ile 10 yaş gençleşin!

Endolift ile 10 yaş gençleşin!

Bu konu;endolife ile gençleşme,genç kalmak için teknikler hakkında bilgiler vermektedir Son dönemde estetik gündeminde sık sık karşımıza çıkan ve ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak birçok kadının yüzünü güldüren ameliyatsız tekniklere bir yenisi eklendi; Ciltte sıkılaşma sağlayan endolift... Yöntemi Op.Dr. Tunç Tiryaki'den anlatıyor... Yüzdeki yaşlanma nasıl gerçekleşiyor, hangi...
  5. Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin

Somon DNA'sı ile 10 yaş gençleşin

somon dna,somon dna aşısı,somon dna aşısı nasıl uygulanır,somon dna aşısı ne kadar İtalya'dan sonra Türkiye'ye gelen somon DNA'sı, ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı, en etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyor. Özellikle dekolte, göğüs ve boyun bölgelerinde etkili olan somon DNA'sı aşısı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sarkmaları...

Sayfayı Paylaş