gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

AnLadım ki: herkesin kendine göre bir boşLuğu var, AnLadım ki : her boşLuk bir başkasınınki iLe doLar…
    Usta birer katiLiz hedefini şaşırmayan, birbibirimizi öLdürüp duruyoruz günLerdir.

Başka bir gezegendeyiz, düştüğümüz yeryüzü hüzün.
    Ayın rengi soLuyor, yeni bir yangınLa uyanıyor gece.
    AkLımın duvarLarına dokunuyorum; burukLuğunu soLuyor nefes nefese kaLbim. yerini değiştirip sürekLi, bir çarşaf gibi katLıyorum özenLe.
    Peşine düşeLi tam 20 gün oLmuş

Odadan odaya doLaşıyorum, uyuduğumuz yatağın kıvrımLarında.
    DaLgın daLgın toprakLarımızı seyrediyorum...
    Söylesene, sevip mi özLedik, özLedikçe mi sevdik???
    Ne aLıngan bir tanıkLık bu!
    GünLer Geçiyor; kapakLanıyorum içime; bir kurt sürüsü uLuyor, ısırdı ısıracak saçLarımdan!
    Uykum geLiyor,
    yatağa uzanıyorum çürüğe çıkarıLmış bir siLah sanki ismim, kanayıp duruyorum...

Sevdiğim dört kitap başucumda, uykusuzLuğum tanıktır biri senin isminLe başLıyor.
    KimLiksiz bir yarayLa uyanıyorum qeceden

işe giden insanLar gibi hayattan vazgeçmiş bir edayLa yürüyorum caddeLerde, sanki baktığın her yerdeyim.,,
    Kan sızıyor yürüdüğüm yoLLara...
    ne babanın adını bilirim..

Davacıyım artık kendimden!!! hüznün cesedime doLanacak fırsat koLLuyor, son sözüm dinamit kuyusu oLacak Sakın...

Beş gün oLdu cam kenarında uyuyorum!!!
    Nefesim buz kaLıbı. çıpLak tenim ahşabı sarmaLıyor,
    içimde kuLLanıLmamış bir bıçak savruLuyor. eLimi uzatsam dikenLi teL sesin.
    GünLerimi sürükLüyor sahte bir hevesLe güneş,
    Uyudukça hastaLık kuruLuyor göLgemLe hayat arasına; gurbet gibi!
    Sesimi kiLitLiyorum çekmeceLere, teLefonlar çaLıyor sürekLi~~~
    ÖLmüş bir görüntü var akLımda, duvarLarın serinLiğine ismini Kazıyorum!!!
    Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum,

AnLıyorum ki ancak bir acı uyanık tutabiLir bizi ,,,

AnLadım ,,, YazıLdığı Gibi Okunmuyor Aşk !!!

(ALINTIDIR)

Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su İçmek İçin 21 Neden Var.

Su İçmek İçin 21 Neden Var.

beyin uğuldaması gebelikte kulak uğuldaması kulak neden olur hamilelikte neden susuz yaşayamadığımızı merak ediyorsanız, işte cevabı: 1 Kanser de dahil olmak üzere birçok hastalıktan korur. 2 Besinlere enerci verir ve parçalanan besin sindirim sırasında bu enerciyi vucuda aktarır. 3 Akciğerlere oksijen toplayan kırmızı kan hücrelerinin verimini artırır. 4 Çeşitli zehirli...
  2. neden sürekli uyanık kalamıyoruz?

neden sürekli uyanık kalamıyoruz?

Bunun deneyle ispatlanmış cevabı 264 saat, yani yaklaşık 11 gündür. Randy Gardner isimli 17 yaşındaki bir lise öğrencisi 1965 yılında, bir bilim fuarında bu kadar süre uyanık kalarak rekor kırmıştır. Dikkatli gözlem altında yapılan diğer deneylerde insanların 8 ila 10 gün uyumadan durabildikleri ve bu sürede zihin, güdü ve anlayış seviyelerinde gittikçe ilerleyen bir konsantrasyon eksikliği...
  3. Kadınları flörtten uzak tutan 10 neden

Kadınları flörtten uzak tutan 10 neden

1- Sevgilisiyle buluştuğunda onun başka bir kadına baktığını farketmesi yıkıcıdır. 2- Cep telefonunu ortada bırakan bir erkek kadının aklının telefonda kalmasına neden olur. İlginizi sadece ona verdiğinizi belirterek cep telefonunuzu kapatın ya da sesini kısıp çantanıza koyun. 3- İlk buluşmada giydikleri elbisenin rengini erkekler çok farketmese de önemserler. Yanlış mesaj vermekten...
  4. dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!!

dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!!

Uyanık olun bu uyarıyı çevrenizdekilere de yapın:)Akıllara zarar ne dolaplar dönüyor . Bir benzin istasyonunda arabasına benzin doldurmakta olan bir bayanın yanına gelen birisi boyacı olduğunu söyleyerek, hizmet amacıyla kibarca kartını sunuyor. Kartı aldıktan sonra arabasına biniyor bayan. Adam da, başkasının kullandığı bir arabaya giriyor. Bayan, istasyondan çikmaya hazırlanırken,...

Sayfayı Paylaş