Bedeninizi Gençleştirin!

sivridillikiz

Yeni Üye
Üye
Bedeninizi Gençleştirin!
Benim gibi evden pek çıkmayan ve nadiren spor yapan kadınların sağlıklı ve gergin bir bedene sahip olmalarının birkaç yolu var. Bunlardan birincisi hergün sadece 1 saat de olsa tempolu bir yürüyüşe çıkmak. Bunu çarşıya ya da pazara giderken yolunuzu uzatarak yapmanız da mümkün. İkinci yöntem bol bol su ve bitki çayı içmek. Bu sayede metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Son ve belki de en önemli önerim ise banyo yaparken bir fırça yardımı ile masaj yapmanız ve bu işlemi tamamladıktan sonra soğuk su ile durulanmanız. Bu sayede bedeniniz uzun süre genç ve sağlıklı kalacaktır.

Son zamanlarda yaptığım araştırmalar sırasında karşılaştığım makaleler diyet yapmanın ne kadar yanlış olduğunu bana bir kere daha gösterdiler. Özellikle bekar kadınların fiziksel görünümlerini yalnızlık sebebi olarak görmelerinin onları ağır diyetler yapmaya ittiğini öğrendim. - vücut bakımı konusunda bazı ipuçları vermiş olmama rağmen - önerilerimi uygulamanızın güzel görünmeniz için bir şart olmadığını da belirtmek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri