gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bedirhan Gökçe Kimdir, Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bedirhan Gökçe Kimdir, Resimleri var mı sizin sitenizde lütfen Bedirhan Gökçe Konusunuda açın arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bedirhan Gökçe Kimdir, Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sol yanım acıyor anne (bedirhan gökçe)

sol yanım acıyor anne (bedirhan gökçe)

Anneye yazılmış cok güzel bir şiir. Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder" demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne sağım neresi,...
  2. Yaprak dökümü Gökçe bahadır resimleri

Yaprak dökümü Gökçe bahadır resimleri

yaprak dökümü gökçe bahadır gökçe bahadır ayak ayakları yaprak dökümü gokce bahadir
  3. Bedirhan Gökçe - Yüreğimden Sızanlar 2008 Albüm Tanıtımı

Bedirhan Gökçe - Yüreğimden Sızanlar 2008 Albüm Tanıtımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gökçe Resimleri

Gökçe Resimleri

gökçe resimleri gökçe resimler resim gokce Alternatif müziğin başarılı isimlerinden olan gökçe geçtiğimiz günlerde ikinci albümünüde çıkardı . Son derece eğlenceli şarkıları olan çok şeker bir kız.
  5. Bedirhan Gökçe biyografisi ve fotoğrafları

Bedirhan Gökçe biyografisi ve fotoğrafları

Bedirhan Gökçe Fotografları Bedirhan Gökçe Hayatı Şair ve müzisyen olan Bedirhan Gökçe'nin hayati bilgilerini ve resimlerini bu yazımızda bizden ricada bulunan misafirlerimiz için vfe siz mnelek'lerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlarım. Bedirhan Gökçe , Türk şair, müzisyen, seslendirici.21 Mart doğumludur. 1988 yılında günümüze seslendirdiği onlarca şiir ve müziklerle tanınmış...

Sayfayı Paylaş