gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bediüzzaman Said Nursi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 26 Ocak 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bediüzzaman Said Nursi

güzel bi paylaşımdı çito emeğine sağlık canım

Bediüzzaman Said Nursi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bediüzzaman ve İman Hizmeti

Bediüzzaman ve İman Hizmeti

(1931’de Irak’ın Musul şehrinde dünyaya geldi. 1980 yılında Bediüzzaman Said Nursî ve Risale-i Nur Külliyatını tanıyan Edib İbrahim Debbağ’ın Bediüzzaman’ın hayatı ve fikirleri konusunda yayınlanmış 5 kitabı ve çok sayıda makaleleri bulunmaktadır.) Biz Araplar zaman ve mekân bakımından uzak olsak da Bediüzzaman Said Nursî’yi tanıma ve anlama bakımından bir cihette daha büyük bir imkâna...
  2. Aşık Said

Aşık Said

Ağ Ellerin Sala Sala Gelen Yar Nasıl Getireyim Seni Ele Ben Ya Bir Şahin Olsam Sen Bir Balaban Taksam Kaynağıma Gitsem Çöle Ben Der Said'im Görür Zatı Zad İle Aldırdım Yarimi Bir İspat İle Göksü Sülenbetli, Tosun At İle Yar Terkimde Hep Gideyim Çöle...
  3. Said B. Zeyd(cennetle MÜjdelenen On Sahabİ)

Said B. Zeyd(cennetle MÜjdelenen On Sahabİ)

cennetle müjdelenen 10 sahabi cennetle müjdelenen 10 sahabe kör sahabe isimleri kişi SAID B. ZEYD Hayattayken Cennetle müjdelenen on sahabiden biri. Babasi Zeyd b. Amr olup, nesebi Ka'b da Rasûlüllah (s.a.s) ile birlesmektedir. Künyesi Ebul-A'ver'dir. Ebu Tür olarak da çagrilirdi (Ibnül-Esir, Üsdül-Gâbe, II, 387). Annesi Fatima binti Ba'ce'dir. Babasi Zeyd, Mekke müsriklerinin dinlerini akil...
  4. Bediüzzaman sözleri

Bediüzzaman sözleri

bediüzzaman sözleri bediüzzamanın sözleri bediuzzaman sozleri bediüzzaman aşk ın İnternette araştırırken buldum arkadaşlarım. ediüzzaman Said Nursi'nin ahir zamanda Hz. Mehdi'nin ortaya çıkışı ve İslam ahlakını tüm dünyaya hakim kılması konusunda yapmış olduğu izahlar, tüm Müslümanlara yol gösterecek önemli bilgiler içermektedir. Ancak her konuda olduğu gibi, Bediüzzaman'ın bu...
  5. Bediüzzaman Said Nursi'nin Hayatı

Bediüzzaman Said Nursi'nin Hayatı

bu konu Bediuzzaman Said Nursi' nin hayatı hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Bediuzzaman Said Nursi'nin hayatı hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için kendisinin biyografi bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Said Nursi, 1873 te Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı İsparit nahiyesinin Nurs köyünde doğdu. Babasının adı Mirza, annesinin adı Nuriyedir. Ağabeyi...

Sayfayı Paylaş