gebe
  1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Beğendiğim bazı resimler

Konu, 'Çöplük' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Beğendiğim bazı resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızdan bazı resimler!

Atamızdan bazı resimler!

TBMM'de Fötr şapkalı Atatürk Haydarpaşa Garı, İstanbul Cenazesi Öğrencilerle birlikte ders dinlerken Ordu denetiminde, Ankara yakınları Sakarya Meydan Muharebesi'nde 29 Ekim 1933, Nutuk'u okurken, Ankara Atatürk Atatürk,1907 Atatürk Hariciye Köşkünde 1929 Latife Uşaklıgil ile 5 Ağustos...
  2. Bazı Guinnes Rekorlarından Resimler

Bazı Guinnes Rekorlarından Resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. atamızın bazı resimleri

atamızın bazı resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beğendiğiniz Atasözleri???

Beğendiğiniz Atasözleri???

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek meleklerle meleklerle atasözü Beğendiğiniz Atasözleri hangileri? Benim beğendiklerimden biri bu 'Öğrenmek, zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak, onu bildiğini göstermektir."**Richard Bach'
  5. Beğendiğim çantalar

Beğendiğim çantalar

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:) Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi...

Sayfayı Paylaş