gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Beğendiğim çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:)

Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi değiştirmedim.Sadece ilavelerde bulundum.Siyah artık yalnız değil:):):)Anladım ki koyu bir renk açık bir renkle birleşince yada yanyana gelince anlam kazanıyor:)

Özellikle kedili olan çantaya bayıldım.:A

Hepside birbirinde harika.Benim tercihim bunlar hanımlar.Nasıl? beğendiniz mi???

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cnm içlernde çok hoş modeller var gerçkten....

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]BUNLARA BAYILDIM...SAĞOL MEÇHULÜM

Beğendiğim çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beğendiğiniz Atasözleri???

Beğendiğiniz Atasözleri???

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek meleklerle meleklerle atasözü Beğendiğiniz Atasözleri hangileri? Benim beğendiklerimden biri bu 'Öğrenmek, zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak, onu bildiğini göstermektir."**Richard Bach'
  2. Erkeklerin Beğendiği 10  Tarz

Erkeklerin Beğendiği 10 Tarz

Kadınların bir türlü vazgeçmediği erkeklerin ise seksi bulduğu tarzları merak ediyor musunuz? İşte en beğenilen 10 tarz.. 1. Kedi gözler Özelliği: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner’ın yüzünüzü vurguladığını belirtiyor. Uygulama: Üst kirpiklerin diplerine krem bazlı bir eyeliner çekin. Çektiğiniz bu çizgiyi bir santimetre kadar...
  3. defilelerden beğendiklerini giyinen ünlüler

defilelerden beğendiklerini giyinen ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beğendiğin 3'lünü seç

Beğendiğin 3'lünü seç

Alışverişe çıktığınız da bir mağazaya girersiniz.Kıyafetlere bakarken önce bir tane beğenirsiniz,sonra bir tane daha ve sonra bir tane daha derken ardı arkası kesilmez beğendiklerinizin.:):):)Elinizde askılarıyla beraber bir sürü kıyafetle kabine girersiniz.Deneye deneye elinize sadece 3 tane kalır.Sonra da başlarsınız tereddüt etmeye.Acaba hangisini alsam diye:) Bakarsınız,kabine girer o 3...
  5. Beğendiğim bazı resimler

Beğendiğim bazı resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş