beğenmediğiniz şampuanları yazın

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
beğenmediğiniz şampuanları yazın
elidor şampuan çeşitleri elidor şampuan kullananlar palmolive kullananlar hobby duru
Kızlar hepimiz birçok marka şampuan denedik kullandık.Bazılarından memnun kaldık bazılarından illallah edip çöpe attık.Diğer arkadaslara da yardımcı olmak amacıyla kara listemizi yapalım.Herkes kendine iyi gelmeyen,saçlarını mahveden,döken vb. ,memnun kalmadığı şampuanları paylaşsın :D

Bende elidor kepek yaptı ...

Kesinlikle duru şampuan ve hacışakir:Dİkiside aşırı kepek yapıyor:DBunları kesinlikle kullanmayın:D
Ben elidor kullanıyorum ve elidordan vazgeçmem:ehi:
Elidorun kepek yaptığını söylemişsin kuzum ama bende bir sorun olmadı gayet memnunum.:):):)

Elidor,Clear ve Palmolive kullanıpta saçıma uygun olmayan ve kepek yapanlar.
Ama şuan Avon-Naturals kullanıyorum süperrrrr

yazdığınız tüm şampuanları denedim ve hepsinden de memnunum :D:D
hiçbir şekilde ne kepek yaptı ne kaşıntı ne bit ne kenehahahahahaha
sanırım değişiyo saçtan saça göre.aslında benm işin sırrı saç kremim şampuan nolursa olsun saç kremim ipektir,asla vazgeçmem :D:D:D
diyeceğim o ki,memnun olmadığım şampuan yoktur.....

Panten de benim saclarimi fena sekilde döktü, ben Schwarzkof´dan Schauma ve Bübchenden bebek sampuani kullaniyorum cok memnumum :D bebeklere zarar vermeyen sampuan bizlere de zarar vermez.

Ben Gliss kullanıyorum sarı saçlara özel koleksiyonunu uzun zamandır kullanıyorum gayette memnunum hem saçlarınızın boyasının akmasını engelliyor hemde ışıldamasını sağlıyor fakat şampuan sonrası BC color save kullanıyorum buda inanılmaz güzel bir şekilde bakımını sağlıyor

Geri