beğenmediğiniz şampuanları yazın

Loreal

1 yıla yakın loreal elseve arı sütü kullanıyorum, çok şeker kokusunun yanında inanılmaz yumuşak yapıyor. arı sütü serisinin gece serumunu da kullanıyorum ve ondan da çok memnunum, sürdüğüm zaman hemen fark gosteriyor durulama istemiyor ve yağlanma yapmıyor, saç uçlarına uyguluyorsunuz zaten. elseve in meyveli normal saclar için olanını da kullandım, ama onarıcı oldugu için uzun suredir arı sutu favorim. tavsiye ederim, kepekten korkuyorsanız şampuanlar kepek yapmaz. kepek cil sorunudr, cilt tipinize baglı olarak bi şampuan secmelisiniz, ekstra kremler vs.kepek sorunu varsa zaten cildiye doktoruna görünmek en doğrusu, bu sorundan çok çabuk kurtular bilrsnz. kozmetik şampuanlar faydalı olmayabiliyor.
ayrıca iş şampuanlarla bitmiyor, dogru beslenme, dogru tarama ve yıkama saçın sağlığı açısından çok önemli. bahar ve yaz yağmurunun saçı uzattıgını söylerdi annem küçükken. ne kadar doğru bilmiyorm ama öyle bi takıntım var küçüklükten kalma. rastgeldiği zaman bir süre ıslatıyorm yagmur suyuyla saçlarımı:)

herşey

ben annem hangi şampuanı alırsa alsın kullanıyorum şimdi ilk defa saç kremi sürdüm hiçbir şampuan saçımı yıpratmadı bit yada kepek olmadı benim saclarım çok güzel parlak ve yumuşacık keşke herkesin bnm gibi olsa :D her şampuanı kullanıyorum arkadaslar ne kullanırsanız kullanın onun zararı yok ama sizin saclarınızın gücü yok bu yüzden yıpranıp gidio ama ben panten,elidor.duru.shes te kullandım hatta bunların yanında birçok şampuan şu anda saçlarım sağlıklı ve düzgünn hiçbir şikayetim yok su an saçlarım aynı reklamdaki kadınlar gibi düpdüzgüüün :D çok mutluyuum

dove kullandım sacları uzattığını sizden duydum valla :D belkide benimkinide uzatmıştır ama anlamadım acıkcası bana naptığını dikkat etmedim yani :)
suan elseve kullanıyorum bana arkadasm önerdi yaglanmayı falan giderir dediler.bende yaglı saclar icin olanını aldım ama durum yine aynı değişen bişey yok bence sorun sampuanda değil bizde :) daha önce elidor falan kullanıyodum o zman saclarımda yglanmada yoktu cok memnundum yaglanma oldktan snra bütün sampuanları denedim ama yine aynı :S siz yinede bana yaglanmayı önleyen bi şampuan önerirseniz yine denerim ve sonucu buraya yazarım öneriler varmı :)))

bende elidor kepek yapmıştı dove da yağlanma yaptı saç tipime göre şampuan bulana kadar canım çıkmıştı ama şuan gliss kullanıyorum ve çok memnunum herkezin saç tipi farklı kimine iyi gelir kimine gelmezz :)

Geri