gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Behlül gibi olamam

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı memnu nun yakışıklı oyuncusu Kıvanç tatlıtuğ gerçek yaşamıyla özleşmeyen bir rolü canlandırdığını söyledi........
    BEHLÜL'Ü OYNAMAKTA ZORLANIYORMUŞ!
    AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE BEHLÜL KARAKTERİNİ CANLANDIRAN KIVANÇ TATLITUĞ, KARAKTERİNİN YAPTIKLARINI GERÇEK HAYATTA YAPAMAYACAĞINI SÖYLÜYOR.

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Behlül karakterini bazen oynamakta zorlandığına değinen Tatlıtuğ, 'Hakikaten çok zor bir hikaye. Benim de oynamakta çok zorlandığım yerlerde oluyor. Bunu açıkca söylemek istiyorum' diye konuştu.

Neden zorlandığına da açıklama getiren başarılı oyuncu, 'Bakıyorsunuz, gerçekte böyle bir şeyin yaşanması, benim böyle bir şey yaşamam mümkün mü? Mümkün değil... Gerçeğe dökersek bu işi, bir tarafta amcam, bir tarafta amcamın karısı. Mümkün değil. İki cihan bir araya gelecek dönüp de bakamazsın bile yani. Çok bir kere kelime bulamıyorum buna. Bunu şu anda oynuyoruz ve insan oynarken de zorlanıyor. Çünkü yaşayabileceği imkansız olan bir şey, gerçek hayatta. Yerine de koyamıyorsun. Nasıl bir psikolojiye sahip olabilirsin, nasıl davranabilirsin çünkü yani hiçbir şekilde yaşamam mümkün değil, onun için çok zorlandığımız yerler oluyor' diye konuştu.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    büyük konuşmasın ama ya dizideki gibi havalı zatn :S

Behlül gibi olamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül)

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül)

behlülün parfümü behlülün parfümünün markası arabasının markası arabası behlül parfümü Adını ilk kez 2002′de ‘Best Model Türkiye’ birincisi, ardından da ‘Best Model World’ birincisi olarak duysak da, şu anda Gümüş adlı dizide canlandırdığı ‘Mehmet’ karakteriyle hayranlarını ekrana bağlayan, kadınların son gözdelerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında merak ettikleriniz 27 Ekim 1983’te...
  2. Emir - Ben Sen Olamam

Emir - Ben Sen Olamam

ne yasak tanırım ne kural yasak tanırım ruhum bedenime dar bunalırım ben benden oldum yaşayınca onun bunun kitabına göre kural şarkı sözü Öyle diyorlar böyle diyorlar Şekile mekile takılıp üzüyorlar İnsana dünyayı dar ediyorlar Yaftayı takıp sınıflandırıyorlar Eğriyi doğruyu bilen mi bunlar İnsanı kaderine küstürüyorlar Kaçtım kaçtım durdum Kendime değil hep kendimden Ne zaman...
  3. Behlül ezel'e karşı

Behlül ezel'e karşı

Her ikiside oyunculuk anlamında iyiler bence rollerinin hakkını veriyorlar.. KENAN İMİRZALIOĞLU VE KIVANÇ TATLITUĞ...HER İKİSİ DE HAYATIMIZA BEST MODEL OF TURKEY YARIŞMASIYLA GİRDİ. BİRİNCİ SEÇİLİP BEST MODEL OF THE WORLD’DE YARIŞTILAR. İkisi de tercihlerini oyunculuktan yana kullandı. Şimdi reyting şampiyonu Ezel ve Aşk-ı Memnu’nun başrollerinde oynuyorlar. Tatlıtuğ’un şöhreti...
  4. Behlül Nihal' aşık oluyor

Behlül Nihal' aşık oluyor

sevgili Melekler pazar günü Güneri Civaoğlu'nun sunduğu Şeffaf Oda'nın konuğu Beren Saat'ti. Dizideki saçıda, makyajıda, giyimide açıkçası çok ilgimi çekiyor. Söyleşide bazı açıklamalar meraklarınızı giderebilir. İşte başlılardan birkaçı. ALTI AYDIR YASTIK YORGAN KONUŞULUYOR “Sevişme sahnelerinde yastık kullanıyoruz” açıklamasının da çarptırıldığını belirlen Beren Saat, “Kendimi...
  5. hazırmısın aşık olamaya ..........

hazırmısın aşık olamaya ..........

Evinin seni içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksin... Sokağa fırlayacaksın... Sokaklar da dar gelecek... Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi... Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl gökyüzü... ...Kendini taşıyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan da kaybolacak kadar küçüleceksin... Birileri sana bir şeyler anlatacak durmadan... "Önemli olan sağlık."...

Sayfayı Paylaş