gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Behlül Nihal' aşık oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sevgili Melekler pazar günü Güneri Civaoğlu'nun sunduğu Şeffaf Oda'nın konuğu Beren Saat'ti. Dizideki saçıda, makyajıda, giyimide açıkçası çok ilgimi çekiyor.

Söyleşide bazı açıklamalar meraklarınızı giderebilir.
    İşte başlılardan birkaçı.

ALTI AYDIR YASTIK YORGAN KONUŞULUYOR

“Sevişme sahnelerinde yastık kullanıyoruz” açıklamasının da çarptırıldığını belirlen Beren Saat, “Kendimi ifade etmekte ciddi olarak zorlanıyorum. 40 yılın başında bir röportaj veriyorum O da yanlış anlaşılıyor” dedi.

Güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Bir röportajda bana ‘Sevişme sahnelerinde erkeklerin kadınları taciz ettiği doğru mu?’ sorusunu yönelttiler. Ben de ‘Hayır o anda iki tarafta çok hassas oluyor. Oyunculuğu düşünüyor. Hatta Güz Sancısı’ndaki sahnede Murat Yıldırım yastığın yerini değiştirerek beni daha da rahatlatmıştı’ diye açıklama yaptım. Kalktılar bunu Aşk-ı Memnu’da Kıvanç Tatlıtuğ ile oynadığımız sahnelere uyarladılar. Yetmedi üzerine polemik konusu yaptılar. Yazık, altı aydır yastık yorgan konuşuyoruz. Buna üzülüyorum” dedi.

BİLMESİ GEREKENLER BİLİYOR

Gecenin Kanatları programına neden katılmadığı sorusuna da açıklık getiren güzel oyuncu “Bu konuda bin tane şey yazıldı. En azından şunu düzeltmek istiyorum. ‘Sevgilisi izin vermedi de galaya katılmadı’, bu gerekçeler içinde en saçma gelendir. Ne film süresince ne sonrasında ne yönetmenimle ne ekipten herhangi biriyle hiçbir sıkıntı yaşamadım. Arkadaşlarımın da üzerine alınmasına şaşırdım. Ama açıklamalardan da kırılmadım. İnsanlık halleri bunlar. Galaya neden gitmediğimin nedeni aslında ortada (göğüslerinin göründüğü sahneler) ve bilmesi gereken insanlar (yapımcı) gerçek nedeni biliyor” dedi.

BEHLÜL NİHAL’E GERÇEKTEN AŞIK OLACAK

Beren Saat programda, rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi hakkında da açıklamalar yaptı. Kanal D ekranlarında Bihter karakteriyle herkesin başını döndüren Saat, dizinin ilerleyen bölümlerinde Behlül’ün, Nihal’in aşkına karşı koyamayacağını söyledi.

Behlül-Nihal aşkının Firdevs’in zorlamasıyla başladığını ancak yaşananların zamanla düzmece olmaktan çıkacağını dile getiren Saat, “Behlül, saf ve masum aşkı Nihal’de tanıyacak ve ona karşı koyamayacak. Bihter’i ise zor günler bekliyor. Ben buna ‘Bihter alev alıyor’ diyorum. Aşk-ı Memnu’da çok lezzetli bir dönem başlıyor” dedi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
Behlül Nihal' aşık oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşık olunca burçlara neler oluyor

aşık olunca burçlara neler oluyor

insan aşık olunca ne hisseder aşık olunca neler hissedilir burçlara neler oluyor KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz. Yumuşaklık, diplomasi ve...
  2. Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Sana Öyle Alıştım Ki Hep Yanımda İstiyorum Gözlerini Düşündükçe Sana Aşık Oluyorum Karıştı Tüm Duygularım Kaçıyor Hep Uykularım Söyle Sensiz Ne Yaparım Sana Aşık Oluyorum Belki Günah Sevmem Seni Tutamadım Hislerimi Anla Artık Sende Beni Sana Aşık Oluyorum
  3. aşIk oLuNcA BuRçlArA nElEr OLuyOr???

aşIk oLuNcA BuRçlArA nElEr OLuyOr???

KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri arıyorsunuz : Yumuşaklık, diplomasi ve incelik...Çok sıcak bir insansınız. Bu özelliğiniz aynı zamanda en büyük açığınız....
  4. Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? Gizli kamera ıyla yapılan araştırma ortaya ilginç sonuçlar çıkardı... İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkekler, aşık olacakları kadınla ilk karşılaşmaları sırasında onun gözlerine ortalama 8.2 saniye boyunca bakıyorlar. Aynı erkeklerin, çekici bulmadıkları bir kadının gözlerine bakma süresi ise sadece 4.5 saniye. Archives of Sexual Behavior (Cinsel...
  5. Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

kime aşık oluyorsunuz testi Aşk denen olgu hepimizin kapısına en az bir kere uğramıştır. Peki neden aşık oluruz? Bizi karşı cinste etkileyen nedir? Herkese doğarken bir görev biçilir ve biz aşık olurken bile bu görevleri yerine getirmemize yardım edecek kişilere aşık oluruz. Testimizi tamamladıktan sonra hem ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, hem de kime neden aşık olduğunuza daha net...

Sayfayı Paylaş