gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Behlül'den Ahmet Kaya şarkısı

Konu, 'Magazin' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Ahmet kaya Hayranı olduğu ortaya çıktı... [​IMG]
    Başrolünü oynadığı “Gümüş”, “Menekşe ile Halil” dizileriyle Ortadoğu ve Balkanlarda Türkiye’de olduğu kadar şöhret sahibi olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Ahmet Kaya hayranı olduğu ortaya çıktı.
    Tatlıtuğ, önceki gece yakın arkadaşı “Samanyolu” dizisinin avukat Ali’si Kıvanç Kasabalı’yla birlikte Dilara Endican’ın Kanaltürk’teki “İster Dinle, İster Seyret” programına konuk oldu.

Herkes Tatlıtuğ’un sadece sohbet edeceğini sanarken ünlü oyuncu stüdyoya gelen Ufuk Coşkun’un sazı eşliğinde iki Ahmet Kaya şarkısını birden okudu ve başta Kasabalı olmak üzere ekran başındakileri sesinin güzelliğiyle şaşırttı. Kaya’nın “Yağmur Gözlüm” ve “Penceresiz Kaldım Annem” şarkılarını kusursuz okuyan Tatlıtuğ’un performansını gören Kasabalı, arkadaşına övgüler yağdırdı ve “Bu yönünü ilk kez ben de burada görüyorum” dedi. Tatlıtuğ, şarkı söylemeyi sevdiğini ancak albüm çıkarma gibi bir isteğinin olmadığını söyledi.

2. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    behlülü protesto ediyorum :(

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tercih ettiği şarkıyı ve kime hayran olup olmadığını bilemem ama çokta fena sölememişti

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben dinlemedim, ama insallah iyi okumustur :):)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    facebooka düsmüstü video allahmya:d

Behlül'den Ahmet Kaya şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet kaya

ahmet kaya

ahmet kaya söyle nota ahmet kaya söyle notaları bağlama notaları penceresiz kaldım anne saz Ahmet Kaya ( 1958)- (16.11.2000) AHMET KAYA (Malatya, 1957 - Paris, 16 Kasım 2000) Dibine vurmuş gecelerden geldim... Yalanım yok... Bir cebimde küfür, bir cebimde çocuklara şekerle yaşadım. Hepinizin gurbetindeyim şimdi... Eyvallah!.. Ahmet Kaya, Malatya'da beş çocuklu bir ailenin en küçüğü...
  2. Ahmet Kaya - Bahtiyar (akor)

Ahmet Kaya - Bahtiyar (akor)

bahtiyar akor ahmet kaya bahtiyar notaları ahmet kaya nota tab akor Gm Cm Geçiyor önümden sirenler içinde AM# Fm Gm Ah eller üstünde çiçekler içinde Cm Am# Dudağında yarım bir sevdanın hüznü Fm Gm Aslan gibi göğsü türküler içinde Gm Cm Rastlardım avluda hep volta atarken Am# Fm Gm...
  3. Ahmet Kaya Kimdir

Ahmet Kaya Kimdir

merhaba millet Ahmet Kaya Kimdir biyografisi var mı sizde
  4. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözlerini istiyorum sizden ve şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  5. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı sözlerini paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim kızlar.

Sayfayı Paylaş