gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Behzat Ç. 17 Haziranda Savcı Vurulduğunda Çalan Şarkının Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Behzat Ç 17 Haziranda çalan şarkının sözleri Behzat Ç Savcı Esra Vurulduğunda Çalan Şarkı
    Sevgili melekler, sezon finali ila ekranlara veda eden fenomen dizilerden Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesinde çalan bir şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. 17 Haziranda yayınlanan bölümde, Behzat Ç savcı vurulduğunda çalan şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz aşağıda.. :)

Seni seviyorum
    Seni özlüyorum
    Tükendim içinde, biliyorum
    Bitirdim kendimi, görüyorum

Seni unutamıyorum
    Seni özlüyorum

Gel beni kurtar, düştüğümü görmeden
    Gel beni kurtar, öldüğümü bilmeden
    Gel beni kurtar, vurulduğumu bilmeden

Ve elimde bir cinayet
    Kalbimde kan lekesi
    İzleri sildim evet
    Üstünde cesetleri

Seni ben sevdim
    Seni hep bildim

Gel beni kurtar, boğulduğumu bilmeden

Ve elimde bir cinayet
    Kalbimde kan lekesi
    İzleri sildim evet
    Üstünde cesetleri
    Seni seviyorum
    Seni özlüyorum

Jehan Barbur

Behzat Ç. 17 Haziranda Savcı Vurulduğunda Çalan Şarkının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü için yazıyorum size lütfen Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözlerini yazın buraya
  2. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  3. Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan Şarkı hangisiydi sözleri var mı?

Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan Şarkı hangisiydi sözleri var mı?

Merhaba kızlar aranızda Kuzey Güney dizisini izleyenler eminim ki çok vardır ve o arkadaşlarıma soruyorum Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan Şarkı hangi şarkıydı bana Kuzey Güney 13 Haziranda Çalan Şarkının sözleri lazım:S
  4. Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Selam arkadaşlar hepinize keyifli ve iyi günler diliyorum ve sizden bir ricada bulunuyorum Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri neydi yazarsanız çok sevinirim.
  5. Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Olsun Şarkısı sözleri Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri Reytingli dizilerin başında gelen Behzat Ç. dizisi yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken yeni jeneriği de dönmeye başladı. Biz de bu yazımızda Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri ile karşınızdayız .. Yorgun gecelerin ardından Hep aynı yere dönerken Islak sokaklar boyu düşündüm...

Sayfayı Paylaş