gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Behzat Ç dizi replikleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar...

**Aha Messi, Krkic attı…
    **Seni neden öldürmedi la bu adam!
    **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar!
    **Cinayet ben olmuşum.
    **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç.
    **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm!
    **Biz polis olmayı devletin bize verdiği Toros arabalarda öğrendik.
    **Bir insan rakıyı bırakmışsa içkiyi bırakmış sayılır!
    **Hangi müzik türü olmasa da olurdu?Kolbastı!
    **Benden birşey öğrenemez susma hakkımı kullanıcam.
    **Siz kel kafalıların yüzde 90′ı dudak altında kıl,tüy bırakıyorsunuz, kompleksli misiniz la siz?

divinity bunu beğendi.
  2. divinity

divinity Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    :))))) harika bayılıyorum bu diziye

Behzat Ç dizi replikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

behzat ç oyuncu kadrosu behzat ç kadrosu oyuncuları oyuncuları isimleri tolga tuncer İlk çıktığından beri severek izlediğim dizinin oyuncu kadrosunu sizlere sunuyorum meleklerim. - Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.) - Ayça Varlıer (Bahar) - Canan Ergüder (Savcı) - Seda Bakan (Eda) - Ege Aydan (Şevket) - Harun Tekin (Alp) - Hazal Kaya (Berna) - Elvin Beşikçioğlu (Ceyda) - Hakan Hatipoğlu...
  2. Behzat Ç. Setinde Kavga!

Behzat Ç. Setinde Kavga!

fatih artman behzat ç., seti, kavga çıktı, nejat işler, fatih artman, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sezon finali yapan Behzat Ç. setinde ,meğer ne kavgalar yaşanmış ta haberimiz yokmuş. Nejat İşler 'le Fatih Artman sette birbirlerine girmişler. İşler'in, Artman ile sık sık sürtüşme yaşadığı, ikili arasındaki gerginliğin sonunda kavgaya dönüştüğü öğrenildi....
  3. En Komik dizi Replikleri

En Komik dizi Replikleri

En Komik Replikler Komik Dizi Replikleri Merhaba Sevgili melek'ler ve biraz gülmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerle günümüzün en komik dizi repliklerini paylaşıyoruz ve buyrun bol bol eğlenin diyoruz :) Mecnun: Pasaportum yok ki benim. Leyla: Pasaportun mu yok? Mecnun: Evet. Leyla: Hiç mi yok? Cevahir: Çabuk beni hastahaneye götür. Koyu Bilal: Yoğun baktım ya lan...
  4. Behzat Ç. Bitiyor!

Behzat Ç. Bitiyor!

Bu konu; Behzat Ç. Bitiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Ankara polisiyesi olan Behzat Ç. hayranlarına kötü haber; dizi yakında bitiyor. Son sekiz bölümü çekilen dizi biter bitmez ikinci sinema filmine başlkanacak. İşte detaylar... Star’ın nev-i şahsına münhasır dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ tutkunlarına kötü haber. Dizinin son sekiz bölümü...
  5. Behzat Ç.'den Unutulmaz Replikler!

Behzat Ç.'den Unutulmaz Replikler!

behzat ç replikleri behzat ç diyalogları Sevgili melekler, kendine has senaryosu ve oyuncularıyla unutulmazlar arasında yerini alarak geçtiğimiz hafta ekranlara veda eden Behzat Ç. dizisininin unutulmaz repliklerini hatırlarsınız. Geçen cuma gecesi 96. bölümünde üç yıllık ekran macerası son bulan fenomen dizi “Behzat Ç.'nin arkasında bıraktığı o efsanevi replikleri sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş