gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Behzat Ç. Fanatikleri Cansu Dere'yi Beğenmedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

behzat ç., cansu dere, yeni sezon, 2011, yeni oyuncu, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz gün yeni sezonda Behzat Ç. dizisine Cansu Dere'nin transfer olacağı konusunda ki haberi yayınlamıştık.

Bu haber Behzat Ç. fanatiklerini hiç memnun etmemiş anlaşılan..

Sezonun fenomen dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’nin sinema filminin çekimleri başlamadan tartışmalar başladı. Filmde Cansu Dere’nin rol alacağının açıklanması üzerine dizinin fanatikleri sanal âlemde ayaklandı.

Dizi reytingler yüzünden yayından kaldırılacakken internette örgütlenerek dizinin devamını sağlayan fanatikler Dere’yi veto etti!

'CANSU’DAN DAHA GÜZELLERİ VAR'
    Filmde bir istihbarat ajanını canlandıracağı öğrenilen Cansu Dere’nin oyunculuğunu beğenmediklerini belirten fanatikler, film vizyona girdiğinde protesto edeceklerini belirtiyor.

Sırf gişe kaygısı nedeniyle Dere’nin filmin kadrosuna katılmasının doğru olmadığını belirten Behzat Ç. fanatikleri, “Oyunculuk ve güzellik konusunda Cansu Dere’den çok daha iyileri var” diyerek tepki gösteriyor...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu dizinin olay sahnelerini izledim o kadar gördüğüm kadarıylada berbat sacma sapan geliyodu bana :D cansunun ne işi var öyle bir projede?

Behzat Ç. Fanatikleri Cansu Dere'yi Beğenmedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

behzat ç oyuncu kadrosu behzat ç kadrosu oyuncuları oyuncuları isimleri tolga tuncer İlk çıktığından beri severek izlediğim dizinin oyuncu kadrosunu sizlere sunuyorum meleklerim. - Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.) - Ayça Varlıer (Bahar) - Canan Ergüder (Savcı) - Seda Bakan (Eda) - Ege Aydan (Şevket) - Harun Tekin (Alp) - Hazal Kaya (Berna) - Elvin Beşikçioğlu (Ceyda) - Hakan Hatipoğlu...
  2. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  3. Behzat Ç. Sinema Filmi

Behzat Ç. Sinema Filmi

behzat ç sinema filmi behzat ç sinema filmi, sinema, film, filmi, konusu, senaryosu, oyuncuları, hikayesi, görüntüleri, resimleri, afişleri, haberleri ve hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sevilen dizi "Behzet Ç." nin sinema filminden sizlere bilgiler ve film setinden ilk görüntüleri aktaracağız bu sayfamızda Melek'ler. Behzat Ç filmi hakkında detaylı bilgiler için...
  4. Behzat Ç. Bitiyor!

Behzat Ç. Bitiyor!

Bu konu; Behzat Ç. Bitiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Ankara polisiyesi olan Behzat Ç. hayranlarına kötü haber; dizi yakında bitiyor. Son sekiz bölümü çekilen dizi biter bitmez ikinci sinema filmine başlkanacak. İşte detaylar... Star’ın nev-i şahsına münhasır dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ tutkunlarına kötü haber. Dizinin son sekiz bölümü...
  5. Mahsun Kırmızıgül Cansu Dere'yi İkna Edemedi!

Mahsun Kırmızıgül Cansu Dere'yi İkna Edemedi!

mahsun kırmızıgül haberleri, cansu dere haberleri, mahsun kırmızıgül yeni dizisi Sevgili melekler, başarılı oyuncu, yönetmen ve türkücü Mahsun Kırmızıgül yeni dizi projesi "Firuze" için Cansu Dere'yi bir türlü ikna edemedi. 1 ay boyunca Dere'yi ikna etme çabaları süren Kırmızıgül, iddialara göre artık pes etti ve başka aktris arayışına girdi. İşte haberin detayları... Mahsun...

Sayfayı Paylaş