gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen heyecanlı ve bir o kadar sivri dilli dizisi Behzat Ç. 'nin Ocak ayında biteceği iddiaları basında yer almıştı. Dizinin fanatikleri de bu haberin doğru olup olmadığı konusunda meark içindeydiler. Onları merak ettirmeyelim ve hemen söyleyelim, rahat olun, dizi Haziran 2013 'te bitecek..

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun üstlendiği Behzat Ç. dizisinin ocak ayında biteceği iddia edildi.
    Dizinin senaristi Emrah Serbest, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu 'Böyle Bir Şey Var Mı' programında dizinin haziran ayında final yapacağını açıklamıştı.

Ancak yeni sezon dizilerinin hızlı çöküşü yeni bir iddiayı beraberinde getirdi.

İddiaya göre, kemik bir izleyici kitlesi olan dizi planlanandan önce final yapacak.

Bu söylentilerin ardından kanal yönetimi bir açıklama yaparak Behzat Ç.'nin Haziran 2013'te biteceğini duyurdu

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Gülden Karaböcek - Ne Zaman Bitecek

Kirilsin ellerim neye yariyor Gencligim gidiyor tutamiyorum Tanrim bana vermis yorgun ayaklar Bahtimin pesinden kosamiyorum Ne zaman bitecek Tanrim bu azap Yarini olmayan gunlere kaldim Dunyami ben yiktim kendi elimle Askima bir yuva kuramiyorum Simdi ne dertliyim ne de bahtiyar Yasim genc olsa da gonlum ihtiyar Bir ask icin ben bak diyar diyar Ecelin pesinden kosar giderim Ne zaman...
  2. Ezel Ne Zaman Bitecek?

Ezel Ne Zaman Bitecek?

ezel ne zaman bitecek ezel dizisi ne zaman bitecek bitiyor 2011 nezaman bitiyor ATV ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Ezel 2011 yılı Haziran ayı gibi sona eriyor.Konuyla ilgili detay bilgilere geçiyorum. Beyaz Show'a katılan Barış Falay sorulan bir soru üzerine Ezelin bu sezon sonu yani Haziran ayında sona ereceğini açıkladı. 2 yıl olarak anlaşma yapıldığını ve 2 yılın sonundada...
  3. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
  4. Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Kızlar behzat ç seni kalbime gömdüm filminin gösterim tarihini benimle paylaşır mısınız lütfen. Filmde kimler oynuyor hadi janlarım.
  5. muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)

Sayfayı Paylaş