gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Behzat Ç. Neden Bu Kadar Zayıfladı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

erdal beşikçioğlu behzat ç. erdal beşikçioğlu haberleri

Sevgili melekler, bu sezon biten reyting canavarı dizilerden birisi olan Behzat Ç.'nin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu tatilde. Önceki akşam eşi ve kızıyla Alaçatı turuna çıkan ünlü oyuncunun iyice zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

erdal-besikcioglu.jpg

Behzat Ç. Neden Bu Kadar Zayıfladı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

behzat ç, dizisi, filmi, sezon finali, yeni sezon, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Sevilen polisiye dizi Behzat Ç. izleyenlerini yeni sezonda nasıl süprizler bekliyormuş hepbirlikte bakalım melekler Finali pazar günü yaptı, milyonları ekran başına kilitledi. Sezonun flaş dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, bu ülkede eli yüzü düzgün işler yapılabileceğinin kanıtı. Peki...
  2. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
  3. Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Kızlar behzat ç seni kalbime gömdüm filminin gösterim tarihini benimle paylaşır mısınız lütfen. Filmde kimler oynuyor hadi janlarım.
  4. Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek ?

Bu konu; Behzat Ç. Ne Zaman Bitecek haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen heyecanlı ve bir o kadar sivri dilli dizisi Behzat Ç. 'nin Ocak ayında biteceği iddiaları basında yer almıştı. Dizinin fanatikleri de bu haberin doğru olup olmadığı konusunda meark içindeydiler. Onları merak ettirmeyelim ve hemen söyleyelim, rahat olun, dizi Haziran 2013...
  5. Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

Behzat Ç. Bu Gece Final Yapıyor

behzat ç. son bölüm behzat ç. finali behzat ç. final tarihi Sevgili melekler, yayına girdiği günden bu yana izleyici tarafından büyük bir beğeniyle izlenen Behzat Ç., bu gece ekranlara veda ediyor. Tüm beğenilerin yanı sıra dizide kullanılan argo sebebiyle bir ksıım tarafından da eleştirilen dizi bu gece son bölümüyle ekranlarda olacak... Televizyonların en fazla tartışılan ve ceza...

Sayfayı Paylaş