gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

behzar ç seni kalbime gömdüm, filmi, film, sinema filmi, seti, oyuncuları, ne zaman vizyona girecek, gösterim tarihi, görüntüleri, resimleri, konusu, hikayesi, senaryosu, haberleri burada arkadaşlar
    28 Ekim'de vizyona girecek olan "Behzat Ç. Seni Kalbime Gmdüm" filminin setinden ilk görüntüleri, sizlerle paylaşıyor ve film hakkında ki ve filmin konusu senaysou hakkında ki, elimize geçen bilgileride aktarıyoruz Melek'ler.

Merakla beklenen “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” filminin setinden ilk fotoğraflar ortaya çıktı.

Seni Kalbime Gömdüm

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği fenomen dizi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor. Yazar Emrah Serbes’in “Son Hafriyat-Bir Ankara Polisiyesi” kitabından uyarlanan “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” adlı filmin senaryosu da Serbes’in imzasını taşıyor.

28 Ekim’de vizyonda

“Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm”ün oyuncu kadrosunda, dizi müdavimlerinin itirazlarına rağmen Cansu Dere de var. Dere, filmde olay yeri inceleme ekibinden Bahar’ı canlandırıyor. Dizi kadrosunun tamamının rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor. Çekimleri tamamlanan yapım, 28 Ekim’de gösterime girecek.

BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Müslüm Gürses - Seni Kalbime Gömdüm

Yakıp bütün aşkımı külü maziye gömdüm Yaşanılan sevdayı seni kalbime gömdüm Öyle günler geçirdim ne yaşadım ne öldüm Kadeh kadeh sevgini seni kalbime gömdüm Ömrümde hiç gülmeyen dertli kullara döndüm x 2 Sevgi nedir bilmeyen seni kalbime gömdüm x 2 Gittiğin günden beri dertsiz bir gün mü gördüm Artık arama beni seni kalbime gömdüm Bu şarkımda sen yoksun artık kendime döndüm Yüreğim kabrim...
  2. Behzat Ç. Sinema Filmi

Behzat Ç. Sinema Filmi

behzat ç sinema filmi behzat ç sinema filmi, sinema, film, filmi, konusu, senaryosu, oyuncuları, hikayesi, görüntüleri, resimleri, afişleri, haberleri ve hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sevilen dizi "Behzet Ç." nin sinema filminden sizlere bilgiler ve film setinden ilk görüntüleri aktaracağız bu sayfamızda Melek'ler. Behzat Ç filmi hakkında detaylı bilgiler için...
  3. Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm fragmani!

Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm fragmani!

behzat c. behzat c seni kalbime gomdum hakkinda filmi hakkinda film fragmani izle behzat c seni kalbime gomdum filmi izle konulari burada meleklerim Merhaba Melekler, Fenomen haline gelen Behzat Ç. karakterinin filmide 28 Ekimde sinemalarda olacak, Cekimleri biten "Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm" Filminin tanitim ve fotograflari daha once basinla paylasilmisti bizde sizlerle...
  4. Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Kızlar behzat ç seni kalbime gömdüm filminin gösterim tarihini benimle paylaşır mısınız lütfen. Filmde kimler oynuyor hadi janlarım.
  5. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

behzat ç. seni kalbime gömdüm filmi behzat ç. sinema filmi galası konusu oyuncuları haberleri burada arkadaşlar. Behzat Ç. dizisi izleyici tarafından beğeni topladı, o kadar beğeni topladı ki Behzet Ç. replikleri dillere dolandı Melek'lerim. Başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun onyandığı Behzat Ç. sinema filmi oldu Melek'lerim. Çekimleri biten Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi geçtiğimiz günlerde...

Sayfayı Paylaş