gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm fragmani!

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

behzat c. behzat c seni kalbime gomdum hakkinda filmi hakkinda film fragmani izle behzat c seni kalbime gomdum filmi izle konulari burada meleklerim Merhaba Melekler,
    Fenomen haline gelen Behzat Ç. karakterinin filmide 28 Ekimde sinemalarda olacak, Cekimleri biten "Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm" Filminin tanitim ve fotograflari daha once basinla paylasilmisti bizde sizlerle sitemiz araciligiyla paylasmistik, fakat ilk kez fragmanida basina dagitilti, simdiden tiklanma rekorlari kiran fragmani sizler icin paylasiyoruz, karsinizda Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm :)

Behzat Ç. Seni Kalbime Gomdüm fragmani! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  2. Behzat Ç. Setinde Kavga!

Behzat Ç. Setinde Kavga!

fatih artman behzat ç., seti, kavga çıktı, nejat işler, fatih artman, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sezon finali yapan Behzat Ç. setinde ,meğer ne kavgalar yaşanmış ta haberimiz yokmuş. Nejat İşler 'le Fatih Artman sette birbirlerine girmişler. İşler'in, Artman ile sık sık sürtüşme yaşadığı, ikili arasındaki gerginliğin sonunda kavgaya dönüştüğü öğrenildi....
  3. BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

behzar ç seni kalbime gömdüm, filmi, film, sinema filmi, seti, oyuncuları, ne zaman vizyona girecek, gösterim tarihi, görüntüleri, resimleri, konusu, hikayesi, senaryosu, haberleri burada arkadaşlar 28 Ekim'de vizyona girecek olan "Behzat Ç. Seni Kalbime Gmdüm" filminin setinden ilk görüntüleri, sizlerle paylaşıyor ve film hakkında ki ve filmin konusu senaysou hakkında ki, elimize...
  4. Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Behzat Ç seni kalbime gömdüm ne zaman gösterime girecek

Kızlar behzat ç seni kalbime gömdüm filminin gösterim tarihini benimle paylaşır mısınız lütfen. Filmde kimler oynuyor hadi janlarım.
  5. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

behzat ç. seni kalbime gömdüm filmi behzat ç. sinema filmi galası konusu oyuncuları haberleri burada arkadaşlar. Behzat Ç. dizisi izleyici tarafından beğeni topladı, o kadar beğeni topladı ki Behzet Ç. replikleri dillere dolandı Melek'lerim. Başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun onyandığı Behzat Ç. sinema filmi oldu Melek'lerim. Çekimleri biten Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi geçtiğimiz günlerde...

Sayfayı Paylaş