gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Behzat Ç. Sinema Filmi

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

behzat ç sinema filmi behzat ç sinema filmi, sinema, film, filmi, konusu, senaryosu, oyuncuları, hikayesi, görüntüleri, resimleri, afişleri, haberleri ve hakkında bilgiler burada arkadaşlar

Sevilen dizi "Behzet Ç." nin sinema filminden sizlere bilgiler ve film setinden ilk görüntüleri aktaracağız bu sayfamızda Melek'ler.

Behzat Ç filmi hakkında detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN

Behzat Ç. Sinema Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

behzat ç oyuncu kadrosu behzat ç kadrosu oyuncuları oyuncuları isimleri tolga tuncer İlk çıktığından beri severek izlediğim dizinin oyuncu kadrosunu sizlere sunuyorum meleklerim. - Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.) - Ayça Varlıer (Bahar) - Canan Ergüder (Savcı) - Seda Bakan (Eda) - Ege Aydan (Şevket) - Harun Tekin (Alp) - Hazal Kaya (Berna) - Elvin Beşikçioğlu (Ceyda) - Hakan Hatipoğlu...
  2. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  3. Behzat Ç.nin Sinema Filmi 28 Ekim'de Sinemalarda!

Behzat Ç.nin Sinema Filmi 28 Ekim'de Sinemalarda!

behzat ç sinema filmi behzatç., sinema filmi, gösterim tarihi, ne zaman, konusu, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Televizyonun sevilen dizilerinden Behzat Ç.nin sinema filminin çekimleri tamamlandı. Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Canan Ergüder, Ege Aydan'ın oynadığı "Behzat Ç. - Bir Ankara...
  4. BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

behzar ç seni kalbime gömdüm, filmi, film, sinema filmi, seti, oyuncuları, ne zaman vizyona girecek, gösterim tarihi, görüntüleri, resimleri, konusu, hikayesi, senaryosu, haberleri burada arkadaşlar 28 Ekim'de vizyona girecek olan "Behzat Ç. Seni Kalbime Gmdüm" filminin setinden ilk görüntüleri, sizlerle paylaşıyor ve film hakkında ki ve filmin konusu senaysou hakkında ki, elimize...
  5. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi galası

behzat ç. seni kalbime gömdüm filmi behzat ç. sinema filmi galası konusu oyuncuları haberleri burada arkadaşlar. Behzat Ç. dizisi izleyici tarafından beğeni topladı, o kadar beğeni topladı ki Behzet Ç. replikleri dillere dolandı Melek'lerim. Başrolünü Erdal Beşikçioğlu'nun onyandığı Behzat Ç. sinema filmi oldu Melek'lerim. Çekimleri biten Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm filmi geçtiğimiz günlerde...

Sayfayı Paylaş