gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Behzat Ç Uzun Geceler sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Behzat Ç Uzun Geceler sözleri Behzat Ç 56. bölümde çalan Uzun Geceler şarkısı sözü
    Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Behzat Ç. dizisinin 56. böülümünde çalan Uzun Geceler adlı şarkının sözlerini ,bize gelen yoğun istekler üzerine sizlerle paylaşıyoruz.

Uzun geceler boyunca, düşünü sardım doyunca
    Kurak mevsimler boyunca, nergis düşledim doyunca

Derdine derman olup, gönlüne ferman olup
    Fikrine kurban olup, seyrine hayran olup

Biraz buruk biraz garip, haberlerin doyurmuyor
    Yanındayken kolay elbet, sen olmadan uyunmuyor

Uzun geceler boyunca, düşünü sardım doyunca
    Kurak mevsimler boyunca, nergis düşledim doyunca

Derdine derman olup, gönlüne ferman olup
    Fikrine kurban olup, seyrine hayran olup

Biraz buruk biraz garip, haberlerin doyurmuyor
    Yanındayken kolay elbet, sen olmadan uyunmuyor

Behzat Ç Uzun Geceler sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  2. Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü

Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözü için yazıyorum size lütfen Behzat Ç 18 Martta Çalan Uzun Geceler şarkı sözlerini yazın buraya
  3. Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Selam arkadaşlar hepinize keyifli ve iyi günler diliyorum ve sizden bir ricada bulunuyorum Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri neydi yazarsanız çok sevinirim.
  4. Behzat Ç. 17 Haziranda Savcı Vurulduğunda Çalan Şarkının Sözleri

Behzat Ç. 17 Haziranda Savcı Vurulduğunda Çalan Şarkının Sözleri

Behzat Ç 17 Haziranda çalan şarkının sözleri Behzat Ç Savcı Esra Vurulduğunda Çalan Şarkı Sevgili melekler, sezon finali ila ekranlara veda eden fenomen dizilerden Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesinde çalan bir şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. 17 Haziranda yayınlanan bölümde, Behzat Ç savcı vurulduğunda çalan şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz aşağıda.. :) Seni seviyorum Seni...
  5. Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Olsun Şarkısı sözleri Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri Reytingli dizilerin başında gelen Behzat Ç. dizisi yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken yeni jeneriği de dönmeye başladı. Biz de bu yazımızda Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri ile karşınızdayız .. Yorgun gecelerin ardından Hep aynı yere dönerken Islak sokaklar boyu düşündüm...

Sayfayı Paylaş