gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Behzat Ç.'ye RTÜK'den ceza

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

behzat ç, dizisi, rtük, yeni ceza hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Star Tv ekranlarında yayınlanan sevilen polisiye dizi Behzat Ç.'ye RTÜK'den ceza gelmiş...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı dizinin geçen günlerde argo ve küfürlü cümleleri nedeniyle daha geç bir saatte yayınlanması gerektiği gündeme gelmişti. RTÜK, dizide kötü Türkçe ve argo kullanıldığı gerekçesiyle, Star TV’ye uyarı cezası verdi. Gazeteport’un haberine göre RTÜK’ün son toplantısında diziye “Çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini olumsuz yönde etkilediği gerekçesiyle uyarı cezası verdi. Koruyucu işaret konularak, daha geç saatte yayınlanması gerektiğini de bildirdi. RTÜK üyesi Vahap Darendeli ise, bu cezanın yanı sıra dizideki polis karakterlerinin meyhanede içki içtikten sonra araç kullandıklarına vurgu yaptı ve alkolü özendirmekten de ayrıca verilmesini önerdi. Darendeli, “Diziye alkol gibi bağımlılık yapan madde kullanımı özendirdiği için müeyyide uygulanmalıdır” dedi.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ya ben bu diziyi cok seviyorum.. egerki diziden etkileniliyorsa bundan baska kaldırılması veya ceza alması gereken cok dizi var.. bir ankaralı olarak bu diziyi cok seviyorum ve gerçekleri yansıttıgına inanıyorum... bakarak etkileniyorsa insanlar o zaman reklamlarda kaldırılsın bende bir cok seyden etkileniyorum.. geç saat meselesine gelince zaten cocukların yat vakti 9dan sonra... dizide özetleri bitine kadar 9 oluyor.. cocukların ne izlediklerini aileler takip etsin .. sadece behzaat ç. için demiyorum tum dizileri için diyorum şahsi hakaret olmadıgı sürece bence suanki durumları göz önüne alaraktan hiç bi diiziye ceza gelmemeli ... bu haftaki bölümü henüz izleyemedim ...

Behzat Ç.'ye RTÜK'den ceza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

behzat ç, dizisi, filmi, sezon finali, yeni sezon, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Sevilen polisiye dizi Behzat Ç. izleyenlerini yeni sezonda nasıl süprizler bekliyormuş hepbirlikte bakalım melekler Finali pazar günü yaptı, milyonları ekran başına kilitledi. Sezonun flaş dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, bu ülkede eli yüzü düzgün işler yapılabileceğinin kanıtı. Peki...
  2. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
  3. RTÜK'ten Behzat Ç'ye Rekor Ceza 2012

RTÜK'ten Behzat Ç'ye Rekor Ceza 2012

RTÜK'ten Behzat Ç'ye Ceza Yağdı Behzat Ç'ye Rekor Ceza Merhaba Sevgili Melek'ler ve Behzat Ç. dizisi seven tüm misafir arkadaşlar, bu yazımızda sizlere beğeniyle izlenilen Behzat Ç. dizisi hakkında son çıkan bir haberi sunuyor ve argo konuşmaların geçtiği dizide Rtük cezasından bahsediyoruz. RTÜK’ten Behzat Ç.’ye 273 bin lira ceza geldi.Bir Ankara Polisiyesi-Behzat Ç. dizisi nedeniyle...
  4. Behzat Ç ye yeni oyuncu Selim Yaşaran

Behzat Ç ye yeni oyuncu Selim Yaşaran

behzat ç yeni sezon behzat ç selim yaşaran Ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Behzat Ç dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde rol alan Selim Yaşaran ile anlaşma yaptı Melek'lerim. Behzat Ç dizi yeni bölüm de Selim Yaşaran ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden 'Fatmagül'ün Suçu Ne' dizisinde Fatmagül'e tecavüz eden Selim Yaşaran'ı...
  5. "Esra Erol'da Evlen Benimle" RTÜK'ten Ceza Yedi!

"Esra Erol'da Evlen Benimle" RTÜK'ten Ceza Yedi!

esra erolda evlen benimle, esra erolda evlen benimle rtük cezası, rtük cezası yiyen programlar Sevgili melekler, RTÜK'ten ceza yiyenler kervanına Esra Erol'da Evlen Benimle de katıldı. Radyo ve Televizyon Kurulu, Fox Tv'nin evlendirme programı "Esra Erol'da Evlen Benimle"ye "çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verdiği" gerekçesiyle para...

Sayfayı Paylaş