gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Pilli Bebek Olsun Şarkısı sözleri
    Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri

Reytingli dizilerin başında gelen Behzat Ç. dizisi yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken yeni jeneriği de dönmeye başladı. Biz de bu yazımızda Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri ile karşınızdayız ..

Yorgun gecelerin ardından
    Hep aynı yere dönerken
    Islak sokaklar boyu düşündüm
    Solmuş insanların yüzünde
    Gülümseme beklerken
    Tren yolları boyu düşündüm

Sanki yıllardır uzaktayım ben
    Özlemlerin hep sessiz, derinden
    Ama yalanlar görüyorum hala
    Burdan bakınca şu sonsuz dünyaya

Olsun demek de zor artık
    Çocuk düşlerimiz yok artık.

Erken ölümlerin ardından
    Hep aynı yere dönerken
    Islak sokaklar boyu düşündüm
    Borcum varmış gibi kendimden
    Gülümseme beklerken
    Tren yolları boyu düşündüm

Sanki yıllardır uzaktayım ben
    Özlemlerin hep sessiz, derinden
    Ama yalanlar görürüm hala
    Burdan bakınca şu sonsuz dünyaya

Olsun demek de zor artık
    Çocuk düşlerimiz yok artık

Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

Behzat Ç.'de Yeni Sezonda Neler Olacak

behzat ç, dizisi, filmi, sezon finali, yeni sezon, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Sevilen polisiye dizi Behzat Ç. izleyenlerini yeni sezonda nasıl süprizler bekliyormuş hepbirlikte bakalım melekler Finali pazar günü yaptı, milyonları ekran başına kilitledi. Sezonun flaş dizisi ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’, bu ülkede eli yüzü düzgün işler yapılabileceğinin kanıtı. Peki...
  2. Behzat Ç. İle İlgili Yeni Sezon Tüyoları!

Behzat Ç. İle İlgili Yeni Sezon Tüyoları!

behzat ç., yeni sezon, neler olacak, tüyolar, konusu, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bildiğiniz gibi ekranların soluk soluğa izlenen dizilerinden Behzat Ç. sezon finaliyle veda etti.Peki yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor?İşte ipuçları; * Fanatiklerini yaratmayı başarmış bir dizi ‘Behzat ǒ. Star TV’deki sezon finaliyle, başarıyı ne kadar hak ettiğini bir...
  3. Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Behzat Ç yeni sezona ne zaman başlıyor

Arkadaşlarım Behzat Ç dizisi yeni sezonda hangi kanalda ve ne zaman başlayacak bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın benimle lütfen merak ediyorum çünkü.
  4. Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri için yazıyorum size

Selam arkadaşlar hepinize keyifli ve iyi günler diliyorum ve sizden bir ricada bulunuyorum Behzat Ç Sezon Finalinde Çalan Şarkının Sözleri neydi yazarsanız çok sevinirim.
  5. Umutsuz Ev Kadınları Yeni Sezon Jenerikte Çalan Şarkının Sözleri burada melekler

Umutsuz Ev Kadınları Yeni Sezon Jenerikte Çalan Şarkının Sözleri burada melekler

Sertap Erener Bir Çaresi Bulunur Elbet Şarkı Sözü Umutsuz Ev Kadınları jenerikte çalan şarkı sözü Geçen sezon beğeniyle izlenilen Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yeni sozen dizi müziği Sertap Erener Bir Çaresi Bulunur Elbet şarkısı oldu Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Umutsuz Ev Kadınları yeni sezon dizi müziği hakkında merak sarmış arkadaşlarımız için, Umutsuz Ev Kadınları yeni sezon dizi...

Sayfayı Paylaş