gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Behzat Ç'nin Saati Neden Kısaldı biliyor musunuz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Behsat Ç'nin Saati kısaldı peki Behsat Ç'nin Saati Neden Kısaldı bu konuda bir bilginiz var mı merak ettim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Behsat Ç'yi Neden Kısalttılar

RTÜK’ün sıkı markajında olan fenomen dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'ne 'ayar çekildi.'
    Behzat Ç."nin 90 dakika olan bölüm süresi, böylece 25 dakika kısaltılmış olacak. Diğer önemli karar ise dizinin yayın saatiyle ilgili.

Her pazar saat 22.15 sıralarında ekrana gelen dizinin yeni yayın saati ise artık saat 23.00 oldu. Dizinin yayın süresinin kısalması oyuncuları mutlu eden bir gelişme oldu. Ancak yayın saatinin 23.00'e alınması ertesi sabah pazartesi yani ilk iş günü olacağı için dizinin fanlarının tepkisini çekecek gibi görünüyor.

Behzat Ç'nin Saati Neden Kısaldı biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek nedir ? Biliyor musunuz ?

bebek nedir ? Biliyor musunuz ?

her derdini ağlayarak anlatan insan yavrusu:)
  2. aşk nedir biliyor musun????

aşk nedir biliyor musun????

Aşk* yaşamayı bilene aşktır.. Aşk* sevmeyi bilene aşktır.. Aşk* özlemleri ile aşktır.. Aşk* hasrettir ! Aşk nedir biliyormusun ? Aşk anlatılamayacak kadar anlamlı Anlatılamayacak kadar güzel Bir o kadar da yürekliliktir ! Ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum... Birini sevmek yetmiyormuş Birini özlemekte yetmiyormuş Aşkı ben yanlış anlamışım ! Aşk meher sevipte kaybetmekm Hiç...
  3. Yakamoz nedir biliyor musunuz?

Yakamoz nedir biliyor musunuz?

yakamoz nedir noctiluca milliaris yakamoz ne demektir ne demek Bana yakamoz nedir deseler.Ben hemen ayın ışığının denize yansıması derim:)Ama malesef bildiğimiz yakamoz bildiğimiz gibi değil miş?Yakamoz nedir?gerçek yakamoz neymiş buyrunuz hep beraber öğrenelim:) Nedense herkes yanlis bilir, Yakamoz Ayin isiginin suya, denize savki degildir. Onun adi ayin savkidir. Yakamoz aksine Ay olan...
  4. Açındırma Nedir biliyor musunuz

Açındırma Nedir biliyor musunuz

Selam millet bişeyi merak ettim ve daha önceden de olduğu gibi merak ettiğim şeyi size sorup merakımı gidermek istedim :) Acaba Açındırma Nedir aranızda v bilen varsa bana yazsın yaa
  5. Açkı Nedir biliyor musunuz

Açkı Nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size anlamını bilmediğim merak ettiğim bir kelimenin manasını soracağım acaba aranızda Açkı Nedir bilen var mı?

Sayfayı Paylaş