gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bekaret hapı bile yaptılar

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hollanda'nın Utrecht Hastanesi, "bekâret hapı" üreterek piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yetkililer "bekâret hapı" ile gelinin bakire çıkmaması halinde boşanmaların önüne geçilebileceğini açıkladı. Sabah'ın haberine göre, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce alınacak "bekâret hapı" ile kanamanın sağlandığı ifade edildi.

Dr. Ineke van Seumeren, çok sayıda Müslüman kızın "kızlık zarı dikimi" için başvurduğunu belirterek, "Müstakbel eşleriyle konuşmalarını tavsiye ediyorum. Ancak bu konunun tabu olduğunun farkındayız. Başka çaresi yoksa "bekâret hapı"nı veriyoruz" dedi.

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  3. AynurSah

AynurSah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç daha neler duycaz kimbilir bu hapı biraz araştırdımda kimse tavsiye etmiyor. ölümcül sonuç doğurabilirmiş...

Bekaret hapı bile yaptılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekaret KontrolÜ Yasal Mi?

Bekaret KontrolÜ Yasal Mi?

bekaret kontrolü nasıl yapılır bekaret kontrolü video testi nasıl yapılır testi video kızlık zarı muayenesi yasal mı SORU: BEKARET KONTROLÜ YASAL MI? YANIT: “Bekaret kontrolü” her zaman hukuka aykırı idi. Yeni yasamızda “Bekaret Kontrolü” deyimi açıkça ifade edilmiyor. Bu kavram yerine ‘genital muayene’ terimi kullanıldı. Bundan böyle, ancak bir suçun araştırılmasına bağlı olmak koşulu ile...
  2. Bekaret Balosu

Bekaret Balosu

Bekaret Balosu Bu mesajın kapsamına girer mi girmez mi kararsız kaldım ama yine de paylaşmak istedim... AFP - WASHINGTON - 'Gelişmişler' liginde dini en çok önemseyen ülke olan ABD'nin muhafazakâr Hıristiyanları, öbür ligdeki ülkelerde bile zor rastlanacak yeni bir gelenek icat etti: Küçük kızlar için bekâret yemini baloları... Düğün atmosferinde düzenlenen 'iffet...
  3. Krizden dolayı bekaretini satıyor

Krizden dolayı bekaretini satıyor

bekaretini satan kadın BEKARETİNİ SATIYOR Töbe töbeeee :D:D yahu bekaretini satıyor hatun belki ekonomik krizdir belki başka birşeydir bilemiyorum. Üstelik kardeşide destek oluyor. Artık paraları kırışacaklarmı ne yapacaklar Allah bilir :D Medeniyete bak be süpermiş :) HEM DE 1 MİLYON EUROYA. İTALYAN MODEL: 'HİÇ ERKEK ARKADAŞIM OLMADI' İtalyan model Raffaella Fico, bekaretini 1 milyon...
  4. Bekaretini internetten satışa çıkardı..

Bekaretini internetten satışa çıkardı..

Bekaretini satışa çıkardı!16 yaşındaki kız çocuğu, eğitim masraflarını karşılayabilmek için bekaretini satışa çıkardı. Kuzey İrlanda, Newry'de yaşayan 16 yaşındaki kız, Gumtree adlı internet sitesine verdiği "satılık bekaret" başlıklı ilanda, vücudunun en yüksek fiyatı verenin olacağını belirtti. Kızın, sayıları gittikçe artan eğitimlerini tamamlamak için bekaretlerini satmaya...
  5. yapay kızlık zarı bile yaptılar...

yapay kızlık zarı bile yaptılar...

daha neler duycaz kimbilir diktirmek isteyenler pahalı gelirse bunu kullanabilirler:nanik:

Sayfayı Paylaş