gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bekarlar duruken ne işiniz olur

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

evli erkeklerin çekici özelliği nedir bilemem ama dertleride ayrı bi sorun doğrusu güzide bekarlar varken neden evliler?? evli bir adamla berabersen asla güvenmeyeceksin neticede bi bağlılı söz konusu sen elinin altında bi gönül eğlencesi olark kalırsın......

HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ!
    RUS MİLYARDER VLADİSLAV DORONİN İLE EVLENMEYİ VE ÇOCUK YAPMAYI PLANLAYAN NAOMİ CAMPBELL'A KÖTÜ HABER...

Geçen mayıstan beri Naomi ile birlikte oldukları söylenen Doronin'in evli olduğu ortaya çıktı.

Doronin'in eşi Ekaterina, 'Vlad benimle evli. Boşanmayı düşünmüyoruz' dedi. Bu haber Naomi'ye ve onun Doronin ile nihayet yuva kuracağına inanan yakınlarına şok yaşattı. Naomi, Doronin'in evlerinden birinde 'Rus evkadını' rolü bile oynamış ve kendisine bir nişan yüzüğü alacağından bile söz etmişti.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

bekarlar duruken ne işiniz olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekar

Bekar

Rüyada görülen bekar erkek, toplum hayatı ile ilgili bir haber, bekar kız ise hoşlanılan bir işten gelecek kısmettir. Tabii bunların çirkin olmaması gerekir.Bekar bir kadın veya erkek görmek,başınızdan bir evlilik geçeçeğine işarettir.
  2. Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekar kızlar hepiniz beyaz atlı prensinizi bekliyorsunuz ama artık beyaz atlı prensimi beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz. Ama evde kalma...
  3. Bekar Bayanlar Neden Evli Erkeklerle Birlikte Olur?

Bekar Bayanlar Neden Evli Erkeklerle Birlikte Olur?

bekar bayanlar evli erkekle birlikte olmak Son yıllarda özellikle büyük şehirlerde bekar bayanların evli erkeklerle ilişki yaşamalarında patlama varmış arkadaşlar... Gerçi bana göre bu olay oldu bitti var ama belkide artık aleni bir şekilde yaşanıp gözler önüne geldiğinden bizlerde görebiliyoruz.Mutlaka hepimizin çevresinde bu tür olayları duyanlar ve belkide en yakınımızın yaşadığı olaylar...
  4. Ne Olursa Ne Olur?

Ne Olursa Ne Olur?

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:
  5. İş sebebiyle iftarı ne kadar geciktirmek caiz olur?

İş sebebiyle iftarı ne kadar geciktirmek caiz olur?

Akşam vaktinin girdiği kesin olarak biliniyorsa, önce hurma, su gibi bir şey ile oruç açılır sonra namaz kılınır. Yemeği tezce yiyip sonra namaz kılmak da caizdir. Ancak iftar sofrasında çeşitli yemekler olduğu için, akşam namazı gecikebilir. Namaz mekruh vakte kalabilir. Bu bakımdan önce namazı kılmak ve sonra yavaş yavaş yemeği yemek daha uygun olur. Vaktin girdiği kesin belli değilse, önce...

Sayfayı Paylaş