gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bekir Coşkun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bekir Coşkun Kısaca Hayatı Bekir Coşkunun Yaşamı Kısaca

Sevgili melekler, bu yazımızda twitterın en ünlü isimleri içinde yer alan gazeteci yazar Bekir Coşkun hayatı hakkında sizlere kısaca bilgiler vereceğiz :)

Türkiyenin tanınmış gazetecilerinden Bekir Coşkun, 1945 Şanlıurfa doğumludur. Ankara Yüksek Gazetecilik mezunu olan Coşkun, 1974’te foto muhabiri olarak işe başladı.

1978’de Günaydın Gazetesi'ne geçti. Köşesinin adı Dokuzuncu Köy’dü. 1987’de Sabah Gazetesi'nde Onuncu Köy başlıklı köşesini yazmaya başladı. 1993'te Hürriyet Gazetesi'nde geçti. Şu ana kadar yayımlanmış 4 adet kitabı bulunmaktadır:

"Dövlet", "Avukatımı İstiyorum", "Pako'ya Mektuplar" ve "Ben Pako". Köpeği Pako’nun adıyla kaleme aldığı yazılar yayımlanmıştır.

Bekir Coşkun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekir Büyükarkın Hayatı Hakkında Bilgiler

Bekir Büyükarkın Hayatı Hakkında Bilgiler

Bekir Büyükarkın Kimdir Bekir Büyükarkın Kimdir Kısaca Hayatı Sevgili melekler, Kim Kimdir bölümümüzde bu kez şair ve yazar Bekir Büyükarkın kimdir bilgiler vermeye çalışacağız sizlere.. :) Bekir Büyükarkın, 1921 İstanbulda doğmuştur 7 Ağustos 1998 yılında hayatını kaybetmiştir Bekir Büyükarkın Yazar ve şairdir. Bekir Büyükarkın İstanbul Vefa Lisesi'nden 1939 yılında mezun oldu. Daha...
  2. Cansu Kurtçu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Cansu Kurtçu Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; Cansu Kurtçu hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzisyen Fettah Can 'ın sevgilisi olan Cansu Kurtçu hakkında ki bilgilerimiz şöyle.. Cansu Kurtçu Yaptığı şarkıları evinin bir köşesinde biriktirdi.Cansu Kurtçu, sonunda bunları gün ışığına çıkarıp ünlü isimlere vermeye başladı.Fettah Can'ın sevgilisi olan Cansu Kurtçu yaptığı albümüyle beğeni topluyor. Bir...
  3. Erol Günaydın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Erol Günaydın Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; erol günaydın hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk tiyatrosunun ve sinema dünyasının büyük isimlerinden usta oyuncu Erol Günaydın bu gün hayata gözlerini yumdu. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Erol Günaydın hayatı hakkında sizlere bilgiler veriyoruz bu sayfamızda... 1933'te Trabzon Akçaabat'a dünyaya gelen Günaydın, tiyatroya Galatasaray...
  4. Cengiz Coşkun hayatı hakkında bilgiler lazım

Cengiz Coşkun hayatı hakkında bilgiler lazım

Çok yakışıklı ve ben ona bayılıyorum, lütfen Cengiz Coşkun'un hayatı hakkında bana bilgi verij melekleri lütfen :D
  5. Şoray Uzun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Şoray Uzun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Bu konu; Şoray Uzun Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzunca bir dönem yaptığı gezi programlarıyla tüm Anadolu 'yu bize gezdiren Şoray Uzun yeni bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisiyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Tüm ekibin başarılı performansı ve dönem komedi dizisi olması sebebiyle son derece rağbet gören Seksenler dizisinin bu...

Sayfayı Paylaş