gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bekle öyle bir an gelir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bekle öyle bir an gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Dur Gelir Bir An

Kargo - Dur Gelir Bir An

Kelimelerin arasında Yolun var, çıkasın yok İçindeki sesi dinle Yalanlardan kaçasın yok Yaza sanki kış gibi Başka pencereden bakasın yok Kırdığın kalplerin Hesabını sormadan isteğin çok Dur gelir bir an Çekilir duygular Dur gelir bir an Suçluluk duygusuyla Arzuladığın herşeye İsteğin var, yapasın yok Kendini bulma yolunu Sorasın var, sapasın yok İlahi adelet diye birşey var Senin...
  2. Hani Bir An Gelir...

Hani Bir An Gelir...

Hani bir ân gelir... Ve söylenmez sözler söylenir olur! ..... Hani bir ân gelir... Mutluluk pembe bir ipek mendil gibi savrulur loş odada! ..... Hani bir ân gelir... Bir ân gelir... Hani bir göz bir göze gelir. Hani, öyle bir ân gelir ki; En “gelinmez” yollarla en “varılmaz” yolların, senle ben arasındaki yarda boyun büktüğünü görürsün... Bu yar; iki yâr arasıdır! .. Her yar iki...
  3. Öyle Bir Anda Gelki...

Öyle Bir Anda Gelki...

Yanında olmanın huzurunu hiç birşeye değişmem vakit geçmesin zaman dursun dünya dönmesin kollarında olmanın verdiği mutlukla yaşayıp ölmek isterim... öyle bir anda gelki yüreğim seni yılların hasretiyle kucaklasın senden kaçmalarımın acısını dindireyim her kaçışım aslında sana koşmaktı belkide bitmeyen yollarda aradığın hep bendim saç sakal karışmış bağrında üç düğmen...
  4. AsiMelek bir an önce gel

AsiMelek bir an önce gel

Asi'miz, işyerinde neti kesildiği için aramızdan geçici bir süreliğine gitti. Çok üzgünüm... Hemde çok... Ben her gün onunla çetten yada her hangi bir konu içersinden dalaşmasam, ona laf atmasam canım sıkılır. Alışkanlık olmuş, eminim ki hepiniz için öyledir... Her daim neşeli, şakacı, sevimli ve sağlam karakteri olan Asi'm bir an önce gel bize... Seni çok ama çok özleyeceğiz... Canım...

Sayfayı Paylaş