gebe
  1. dilekdenizi

dilekdenizi Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    63

Beklediğimiz bebeğimize burdan seslenelim.ilk sesleniş benden buyrun okuyun...

Konu, 'Gebelik' kısmında dilekdenizi tarafından paylaşıldı.

]Bebeğim neden mi seni istiyorum? Omzumda tartılamaz yükler var sanki, Yorgunluğum günlerce uyusam geçmez gibi, mutluluklarım avutmuyor bitkin yüreğimi. Sen gel sen gel ki bebeğim, tazecik tenin de nefesim tazelensin, sen gel ki tekrar merakla ve hevesle bakabileyim dünyaya.Büyük sıkıntıları senin bir damla gözyaşından basit göreyim. Ufacık gülümsemenle tekrar tekrar neşe bulayım. Bebeğim neden mi seni istiyorum? Çünkü yaşanması zor bu kirli dünya da temiz soluğuna ihtiyacım var. GEL ARTIK.

Beklediğimiz bebeğimize burdan seslenelim.ilk sesleniş benden buyrun okuyun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeKLeRMİyDiN aCaBa..?BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM GiBi??

BeKLeRMİyDiN aCaBa..?BeNiM SeNi BeKLeDiĞiM GiBi??

beklermiydin acaba benim gibi böyle özlermiydin? benim gibi yalnız hissedermiydin kendini onca kalabalıgın arasında? tekrar aramayacagını dönmeyecegini bildigin halde her gün her saat her saniye dönmesi için yalvarırmıydın Tanrı'ya? bir kere daha sadece bir kez daha doyasıya sarılmak için dualar edermiydin gecelerce? küçücük ama sacma bi umut besleyerek belki oda özler belki oda günün birinde...
  2. Bende Burdayım:)

Bende Burdayım:)

herkese merhablar,bende geldim aranıza güzel vakit geçirmek dileğiyle herkese sevgilerimi sunarım:26::26:
  3. çocuğunuzun beden dilini okuyun

çocuğunuzun beden dilini okuyun

Çocuklar beden dillerini çok güzel kullanırlar.Beden dili duyguların doğrudan ifadesidir.Çocuklarımız bedenleriyle ne demek isterler?:) Çocuklar gelişim sürecinde ilerledikleri için her yaş ve dönemde farklı beden dillerini kullanırlar. Beden dili duygularımızı doğrudan etkiler ve bunalra göre hareket ederiz. Tabiiki yetişkinlerde sözel ifade kuvvetli ve gelişmiş olması sorunlarının...
  4. bende burdayım

bende burdayım

slm kızlar ben ırmak.formunuzu çok beğendım ılgımı çeken o kadar konu varkı hangısıne bakacağımı şaşırdım...sanırım 1 gunde bakılacak gıbı değil o yuzden uzun süre aranızda olucam.umarım benıde aranıza kabul edersınız....:)
  5. bende burdayım :)

bende burdayım :)

selam bende aranızdayım artık :)

Sayfayı Paylaş