gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bekledim....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Bekledim... bekledim seni... yanliz yapayanliz... burda öylece... [​IMG]

belki birgün gelirsin diye....

Bekledim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç gece bekledim...

Kaç gece bekledim...

Kaç gece bekledim bir telefonunu, belki ararsın diye ama yok... Sen gideli çok olmuş anlaşılan... Çünkü güller dikensiz kalmış arkanda… Sahi neden gittin sen öyle sessiz ve nedensiz. Çok mu sevdim seni gerçekten çok sevdim diyeli kaybettim seni kollarımın arasından…. Ne çok şiir yazdım sana ama sen yoksun ne anlamı var ki yazdıklarımın, Ne anlamı var sensiz bu boş havayı...
  2. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  3. Göktan - Kal Demeni Bekledim

Göktan - Kal Demeni Bekledim

Bütün gece sessiz oturduk çıt çıkmıyordu Bütün gece sus pus oturduk sezen söylüyordu Gözlerin ayrılık dedi gözyaşların yalan O güzel günler geldi geçti sakın ağlama ardımdan Gözlerin ayrılık dedi gözyaşların yalan O güzel günler geldi geçti sakın ağlama ardımdan Son defa ama son defa elveda diye, diye içimden Kal demeni bekledim Kal demeni bekledim Son defa ama son defa...
  4. Onur Akin - Beni bekledinse

Onur Akin - Beni bekledinse

Media playerim acik ras gele bana sarkilar türküler caliyordu birden takildim Onur Akinin seslendirdigi bu ezgiye...Facebookda sayfamda paylasmak icin youtube actim video yorumunda bu güzel ezginin birde hikayesi varmis diye ögrendim....Iste o hikaye... geçmiş zamanlarda delikanlı sevdiğiyle evlenir.evlenmelerinin ardından 3-5 gün geçmeden.delikanlının üzerine bir suç yıkarlar ve 20 sene...
  5. Seni bekledim ben.

Seni bekledim ben.

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama bir...

Sayfayı Paylaş