gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

sabırla beklemek
    Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Yüreğin Yandıkca Ateşi Yordu, Yinede İçimde Sakladım

Yağmur Yağıyor bu şehre, sen benden çok uzaklarda ama bir o kadarda yakınımdasın... Kanımda, damarımda, her kalp atışımda sen varsın... Aklımda, düşüncelerimde, benliğimdesin her an... Aldığım her nefeste hava yerine seni çekiyorum içime. Ruhum sana havalanıyor, uçuyorum sanki en ucsuz bucaksız doruklara...

Yağmur yağıyor bu şehre, sensiz olan bom boş sokaklara yağmur yağıyor... Yanımda olamıyorsun ama hep içimdesin, ben nereye gitsem seni içimde götürüyorum! Mesafelere, o uzun yollara meydan okurcasına içimde taşıyorum seni, sana olan sevgimi, o büyük aşkımı...

Yağmur yağıyor bu şehre, sensizliğin içinde seni yaşarken pencereme vuruyor yağmur damlaları. Özlüyorum seni yana yakıla... Elimde resmin, dilimde o şarkı var yine, "yüzümdeki çizgilerin bile adı sen, aldığım her nefesin sebebi sen! Dünyaya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum yine seni severim". Seninle dünyada cenneti yaşıyorum, seninle herşeye, bütün engellere, acılara meydan okuyorum...

Yağmur yağıyor bu şehre, soğuk rüzgarlar vuruyor damlalarla birlikte pencereme... Senin ismini yazıyorum buğulanmış cama. Ne çok özlüyorum seni bir bilsen... Bir türlü geçmek bilmeyen zamana isyan etmek geliyor içimden, ama yinede susuyorum, sabrediyorum... İçimdeki bu deli hasretle birlikte aşkımda büyüyor an ve an...

Yağmur dindi... Ama benim içimde o deli sevda hiç dinmedi, dinmeyecekte! Dayan gönlüm kavuşmaya az kaldı...

Bilmezlerin içinde tek bildiğimsin. Seninle süslüyorum yarınlara dahil kurduğum düşleri. Ve hiç bir zaman korkmuyorum bu aşk denizinde yüzmekten. Kırmızın yüreğime hissettirdiği tutkudan bile daha tutkulu seviyorum seni. Varlığın bile bir başka atmasını sağlıyor kalbimin, yokluğun ise yakıp kavuruyor yüreğimi... Bilemediğim, karanlık yarınlarımdaki tek güneşimsin... Sen benim kalbimsin

Dünyada söylenebilecek en güzel iki kelimenin anlamını çözüyorum sende. Yitirdiğim tüm değerlerime karşı hayatta kazanabileceğim en müthiş şeysin benim için. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Seni son nefesime kadar dünyaya anlatacak kadar değil, öldüğümde bile meleklere anlatacak kadar seviyorum! Sen benim herşeyimsin...

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    eline emeğine sağlı..çok güzell

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler gercekten severek okudum

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ben tşkr ederim okuyan gözlerinize sağlık...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim Yüreğin Yandıkca Ateşi Yordu, Yinede İçimde Sakladım
    sen benden çok uzaklarda ama bir o kadarda yakınımdasın... Kanımda, damarımda, her kalp atışımda sen varsın... Aklımda, düşüncelerimde, benliğimdesin her an... Aldığım her nefeste hava yerine seni çekiyorum içime.
    Ne çok özlüyorum seni bir bilsen... Bir türlü geçmek bilmeyen zamana isyan etmek geliyor içimden, ama yinede susuyorum, sabrediyorum... İçimdeki bu deli hasretle birlikte aşkımda büyüyor an ve an...
    harikasın canımm sucrem ellerine sağlıkk çoook beğendimm..

Beklemek Ölmekten Daha da Zor, Ben Seni Sabırla Bekledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben yine seni bekledim

Ben yine seni bekledim

. Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda...
  2. Seni bekledim ben.

Seni bekledim ben.

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama bir...
  3. Hoşçakal demek,ölmekten daha mı zordu???

Hoşçakal demek,ölmekten daha mı zordu???

Gidişin değil, bir umutla dönersin diye beklemek öldürdü beni..Bir hoşcakalı çok gördün... Zor geldi hoşcakal demek sana, böyle gitmek daha kolaydı çünkü, arkada kalanı düşünmeden çekip gitmek, yakıştı mı sana?Yakıştı mı gidiyorum demeden gitmek? Yakıştı mı veda etmemek ve çekip gitmek? Yakıştı mı ayrılıkla yüzleşmemek? Gittiğini bile söylememek.. Bir hoşcakalı çok gördün.. Bu kolay olanı...
  4. Ben hep seni bekledim

Ben hep seni bekledim

Kendimi geceye vurduğum bir zamandı.Yürek sızlatan yağmurlar yağıyordu gözlerimde.Ben ne zaman senden gitsem sen usulca yanıma sokulup hatırlatıyordun kendini. Kim kopardı bizi bizden diye soruyorduk şiirlerde... Yanıtını bulamıyorduk... Ben kendimi tüketirken yalan sevdalarda , sen uzak kıtaların uzak kentlerinde şarkısını dinliyordun hasretin.Ben uzağına düşünce atıyordun kendini o yalnızlık...

Sayfayı Paylaş