gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Beklemeye tahammülünüz var mı?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bazen işlerin yolunda gitmemesi sinirlerimizi altüst eder... Bazense kolay kolay sinirlenmediğimizi, sabrımızın dorukta olduğunu fark ederiz. O günkü ruh halimizi saymazsak, ne kadar sabırlı olduğumuz kişiliğimizle ilgilidir. İşte size bekleme tahammülünüzü test etmek için bir fırsat... Beklemeye tahammülünüz var mı?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Vaktiniz çok değerli Sabırlı olduğunuz söylenebilir. Bu sabrınızı çok dengeli kullanıyorsunuz. Örneğin, başarı beklemediğiniz işler için uzun vadede çaba sarf etmek size göre değil. Uzun süreli motivasyonlar için mutlaka sonucun olumlu geleceği konusunda emin olmanız gerekiyor. Sizin için asıl önemli olan, o iş için ne kadar vakit harcadığınız. Üzerinizde hissettiğiniz bu zaman baskısını azaltmayı deneyin.

hmm belirli konularda gerçekten sabretmek gerekiyorr :))

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hiçbir şey sizi yıldıramaz
    Yeterli vaktinizin olduğunu karşınızdaki insanlara hissettiriyorsunuz. İyi bir dinleyici olduğunuza kimse itiraz edemez. Bu konudaki rahatlığınız çevrenizdekilerin size kolaylıkla açılmasını sağlıyor. Sabırlı yapınız sayesinde bütün işlerinizin üstesinden gelebiliyorsunuz. Uzun süreli de olsa, beklemek sizin için hiç problem değil. Karşınıza çıkan aksilikler sizi yıldırmak yerine o iş için olan azminizi artırıyor.

Teşekkürler canım..

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Vaktiniz çok değerli
    Sabırlı olduğunuz söylenebilir. Bu sabrınızı çok dengeli kullanıyorsunuz. Örneğin, başarı beklemediğiniz işler için uzun vadede çaba sarf etmek size göre değil. Uzun süreli motivasyonlar için mutlaka sonucun olumlu geleceği konusunda emin olmanız gerekiyor. Sizin için asıl önemli olan, o iş için ne kadar vakit harcadığınız. Üzerinizde hissettiğiniz bu zaman baskısını azaltmayı deneyin.

5. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Test Sonucu:
    Vaktiniz çok değerli
    Sabırlı olduğunuz söylenebilir. Bu sabrınızı çok dengeli kullanıyorsunuz. Örneğin, başarı beklemediğiniz işler için uzun vadede çaba sarf etmek size göre değil. Uzun süreli motivasyonlar için mutlaka sonucun olumlu geleceği konusunda emin olmanız gerekiyor. Sizin için asıl önemli olan, o iş için ne kadar vakit harcadığınız. Üzerinizde

Beklemeye tahammülünüz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  3. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş