gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

beklemeyin

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin
    Sevmek için
    sevilmeyi beklemeyin

Bir arkadaşın değerini anlamak için
    yalnız kalmayı beklemeyin

Çalışmaya başlamak için
    en iyi işi beklemeyin

Öğütleri hatırlamak için
    düşmeyi beklemeyin

Dua'ya inanmak için
    acıları beklemeyin

Yardım edebilmek için
    zamanınız olmasını beklemeyin

Özür dilemek için
    diğerinin acı çekmesini beklemeyin
    Ne de barışmak için ayrılığı

Beklemeyin çünkü
    ne kadar zamanınız var bilmiyorsunuz.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: beklemeyin
    Gerçekten de hayat bekleyemeyecek kadar kısa ne yazık ki... Harika bir yazı, ellerine sağlık canım benim...

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: beklemeyin

paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

beklemeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beklemeyin...

beklemeyin...

nazik olmak için gülümseme beklemeyin... sevmek için sevilmeyi beklemeyin... bir arkadaşın değerini anlamak için yanlız kalmayı beklemeyin... çalışmaya başlamak içinen iyi işi beklemeyin... biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin... öğütleri hatırlamak için düşünmeyi beklemeyin... duaya inanmak için acıları...
  2. beklemeyin!!!...

beklemeyin!!!...

Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin... Sevmek için sevilmeyi beklemeyin... Bir arkadaşın değerini anlamak için yalnız kalmayı beklemeyin... Çalışmaya başlamak için en iyi işi beklemeyin... Biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin... Öğütleri hatırlamak için düşmeyi beklemeyin... Duaya inanmak için acıları beklemeyin... Yardım edebilmek için zamanınızın olmasını beklemeyin... Özür...
  3. sakın laptop'un pilinin bitmesini beklemeyin!

sakın laptop'un pilinin bitmesini beklemeyin!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sizde beklemeyin

Sizde beklemeyin

SİZDE BEKLEMEYİN.... Nazik olmak için, bir gülümseme beklemeyin. Sevmek için sevilmeyi beklemeyin. Bir arkadaşın değerini anlamak için, yalnız kalmayı beklemeyin. Çalişmaya başlamak için, en iyi işi beklemeyin. Öğütleri hatirlamak için, düşmeyi beklemeyin. Duaya inanmak için,acıları beklemeyin. Yardım edebilmek için, zamanınız olmasını beklemeyin....

Sayfayı Paylaş