gebe
  1. beta hcg testi

beta hcg testi Forum Okuru

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Konu, 'Gebelik' kısmında beta hcg testi tarafından paylaşıldı.

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test yapmalıyım ?

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. B-hcg

B-hcg

kızlar acil yardım edin kan tahlili yaptırdım BCG
  3. gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

Slm arkadaslar iliskiden kac gun sonra kanda varsa gebelik cikar.bileniniz varsa yardimci olabilir mi simdiden tsk
  4. Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi Ya arkadaşlarım benim adet olmama 8 gün kadar var bu beklenen adet günü geldiğinde regl yani adet olmazsam mı test yapacağım. Tam olarak beklenen adet gününe ne kadar kala ya da ne kadar gün geçe hamilelik testi yaptırmam gerekiyor. Söjylermisiniz bana ?
  5. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Merhaba arkadaşlar; bu ay adet gecikmem baya uzun sürdü şöyleki; adet olmam gereken tarih 03/04-10 du 07/10 da betam 0.39 fakat bugün kan testi verdiğimde betam 1.20 çıktı doktorum rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi adet söktürücü ilaç verecekmiş sizce kullanmalımıyım yoksa biraz daha beklemeliyim?Lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı...

Sayfayı Paylaş