gebe
  1. beklenentest

beklenentest Forum Okuru

Beklenen adet gününde idrar testi

Konu, 'Gebelik' kısmında beklenentest tarafından paylaşıldı.

Beklenen adet gününde idrar testi Ya arkadaşlarım benim adet olmama 8 gün kadar var bu beklenen adet günü geldiğinde regl yani adet olmazsam mı test yapacağım. Tam olarak beklenen adet gününe ne kadar kala ya da ne kadar gün geçe hamilelik testi yaptırmam gerekiyor. Söjylermisiniz bana ?

Beklenen adet gününde idrar testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

gebelik Mrb. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama baş dönmem halsizlik ve mide bulantım var ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunz:fear:
  3. Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

hamile olduğumu en erken ne zaman öğrenirim,predictor early gebelik testi,en erken gebelik testi,predictor early gebelik testi nasıl kullanılır,predictor early gebelik testi hakkında bilgiler Predictor® EARLY hamile bir kadının idrarında bulunan hCG (insan koryonik gonadotropin) gebelik hormonunun miktarını ölçer. √ Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5 mIU/ml'nin...
  4. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  5. idrar testi

idrar testi

Kızlar testime bir bakar misiniz lütfen

Sayfayı Paylaş