gebe
  1. beklenenadetgünü

beklenenadetgünü Forum Okuru

Beklenen adet tarihi hesaplama

Konu, 'Gebelik' kısmında beklenenadetgünü tarafından paylaşıldı.

Beklenen adet tarihi hesaplama hususunda yardıma ihtiyacım var arkadaşlarım sitenizde var ise otomatik hesaplama beni oraya yönlendirin yoksa bilen bir kişi bana tek tek ranıs hesaplama yapılacağını anlatabilirse sevinirim.

Beklenen adet tarihi hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insan soyunun tükeneceği tarihi hesaplandı

insan soyunun tükeneceği tarihi hesaplandı

Bilim adamları, insan soyunun tükeneceği tarihi hesapladı İspanya’da 22 milyon yıllık fosilleri inceleyen bilim adamları, buradan yola çıkarak, insan ırkının dünyadan yok olacağı tarihi hesapladılar. Bulgularını bilim dünyasında saygın bir yeri olan "Nature" adlı dergide yayınlayan jeolog ve paleontologlar, incelenen fosillerin ışığında memeli türlerinin ortalama 2.5 milyon...
  2. Adet hesaplama

Adet hesaplama

adet hesaplama programı adet günü hesaplama otomatik regl günü otomatik adet hesaplama, takvimi, programı, günü, nasıl yapılır, cetveli, tablosu ve dahası burada arkadaşlar Özelliklede gebe kalmak isteyenleri yakından ilgilendirecek bilgiler bunlar Melek'lerim. Başlığımızdan da anladığınız gibi adet günü hesaplaması hakkında bilgiler paylaşıyoruz bu yazımızda. Gebe kalmaya çalışırken...
  3. Tahmini doğum tarihi hesaplama yöntemi

Tahmini doğum tarihi hesaplama yöntemi

doğum traihi nasıl hesaplanır,doğum tarihi hesaplama yöntemleri,tahmini doğum haftası hesaplama,bebeğin doğum tarihini hesaplama hakkında bilgiler Doğum süreci; öncesiyle, o an ile ve sonrasıyla annenin adeta insanlığın ötesine geçtiği, babanın heyecanlı bekleyişini gerçekleştirdiği ve potansiyel dayı, hala, teyze gibi adayların da heyecanla takip ettiği evre. Bu dönemlerde yeni bir bireyin...
  4. Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi

Beklenen adet gününde idrar testi Ya arkadaşlarım benim adet olmama 8 gün kadar var bu beklenen adet günü geldiğinde regl yani adet olmazsam mı test yapacağım. Tam olarak beklenen adet gününe ne kadar kala ya da ne kadar gün geçe hamilelik testi yaptırmam gerekiyor. Söjylermisiniz bana ?
  5. Beklenen adetin gecikmesi durumu

Beklenen adetin gecikmesi durumu

Beklenen adetin gecikmesi tam olarak neye işarettir arkadaşlarım. Beklenen adetin gecikmiş ise nasıl yorumlamak lazım bunları hemen hamileliğe mi bağlamak lazım ne dersiniz ? Tam olarak bu tür adet regl gecikmeleri neden olur bir bilgisi olan var mı ( ben bakireyim daha bi ilişkim ya da şüphem yok ama gecikti işte hiç böyle olmazdı )

Sayfayı Paylaş