gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

beklenenbebis 'in küpecikleri :)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Kızlar ßeLeN arkadaşımızın mükemmel takılarının yanında sönük kalabilir ama bende paylaşmak istedim.sizlerde paylaşın bakalım takılarınızıda görelim :):) [​IMG]

Bunlarda halkalar :)

Ötekileride paylaşmak isterdim resimlerde de görüldüğü gibi net çekilmio ondan bunlar yeterdir:D

MaWiM, TUNAA ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    oyy inciklere bak sen çok tatlılar bence çok güzeller tatlım ayrıca benim takılarıma yaptıgın yorum için teşekkür ederim ..
    o nazar boncukluyu cok begendım:) iyi günlerde kullan bitanem..

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cıvıl cıvıl hepside canım güzel ve iyi günlerde kullan:)

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok hoşlar gülegüle günlerde kullan cnm

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ama gözükmüyo ki fotolar :(

beklenenbebis 'in küpecikleri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insanlar

insanlar

İnsanlar Vardir; Ustu NİlÜferlerle Kapli, Bulanik Bİr GÖl Gİbİ... Ne Kadar UĞraŞsaniz GÖrÜnmez Dİbİ. Uzaktan GÖrÜnÜŞÜ Çekİcİ, Aldatici, İÇİne DaldiĞinizda Ne Kadar Yaniltici.... Ne Zaman Ne GeleceĞİnİ Bİlemezsİnİz; Sokulmaktan Korkarsiniz, GÜvenemezsİnİz! İnsanlar Vardir; Derİn Bİr Okyanus... İlk Anda ÜrkÜtÜr, Korkutur Sizi. Derİnlİklerİnde Saklidir Gİzİ, DaldikÇa Anlarsiniz, DaldikÇa...
  2. ...Başarılı insan - Başarısız insan...

...Başarılı insan - Başarısız insan...

Başarız bir insan; 1. Mutsuzum, her şey kötü gidiyor, der. Kimse beni anlamıyor, der. 2. Önüne getirilen bir iş karşısında net bir tavır sergileyemez: olabilir, belki, bakalım gibi her anlama gelebilecek laflar söyler. 3. Kendisinin ya da sorumluluğunu taşıdığı yakınlarının gelişimine katkı sağlayacak bir etkinlik için ayrılacak vakti yoktur. Zaman ayıramam, der. 4. Saplantıları...
  3. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  4. İnsan anatomisi:)

İnsan anatomisi:)

insan anatomisi resimli alıntı
  5. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş