gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beklenmeyen misafir şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kim söylüyor bilmiyorum ama beklenmeyen misafir şarkısının bana sözleri lazım melekler yardımcı olurmusunuz lütfen.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
beklenmeyen misafir şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sokrat st beklenmeyen misafir şarkı sözü

sokrat st beklenmeyen misafir şarkı sözü

Bu şarkının sözleri var mı melekler. Kim söylüyor nedir necidir onunda bilgisini verirseniz iyi olur.
  2. Sokrat ST - Beklenmeyen misafir  Şarkı Sözü

Sokrat ST - Beklenmeyen misafir Şarkı Sözü

şarkı sözleri, beklenmeyen misafir şarkı sözleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sokrat ST - Beklenmeyen misafir şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler. İmkansızlığın en güzel noktasının mahrumuyum Ve gerçekten son bulursa yol, üzülme Ne olursa olsun canım Vazgeçmek benim erkeklik hamurumda yok! Belki bir gün anlarlar bizi ama bu aşkı kurtaracak kadarda...
  3. Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

2012 Karım İçin Sözler 2012 karıma güzel sözler Bir misafirimizin isteği üzerine eşine yollayabileceği güzel sözlerden bazılarını ekliyoruz melekler :) Bir kadına inanmak, ona tapmak, onu hayatin başlangıç noktası, ışığı bellemek… Bu yeniden doğmak değildir de nedir? HONORE DE BALZAC Karıma: hayatimi tatlandıran, içimden su çok hızlı gecen, adeta uçup giden hayati durdurma isteği...
  4. Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözü istiyorum

Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar aranızda Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözlerini bilen var ise lütfen bana acil tarafından Yalın En Mükemmel Misafirim Şarkı Sözünü yazsın
  5. misafir

misafir

misafir ile ilgili deyimler ve anlamları çok acil lütfen bulun..

Sayfayı Paylaş