Bekliyorum

magical

Yeni Üye
Üye
Bekliyorum
BEKLİYORUM

saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya başladı geceler sen gittiğinden beri.zamansız kaçan uykularım düşmanım oldu çünkü sensizliğe sadece uykularımda tahammül eder oldum.senli rüyalar görüyorum.hani hatırlamamya rüyalarımı artık sadece seni gördüklerimi unutmuyorum.sabaha karşı yine sana sarılmıştım sımsıkı rüyamda rüya olduğunu bile bile...hayalinimi kuruyorum yada gerçekten rüyamı ayırt edemiyorum .seni özlüyorum demekten yorgun düştüm sensiz gecelerde...yine kapkaranlık bir gece ve ben kokuna sarılıp uyuyacağım sabah olmasın diye dua ederek.bir nefes daha çekiyorum sigaramdan, seni karşıma otutturup anlatmaya başlıyorum sensizliği.dayanamıyorum artık diye bağırmak geliyor içimden.nedenleri sorguluyorum,çıkmaz sokaklarda kayboluyorum seni bu gecede sensiz öpüyorum kabusumun bitmesi dileğiyle seni rüyama bekliyorum....

Geri