gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bektaş & Sırtlan-Ağlarım

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

..:sirTlan::..
    Burda herşey bıraktığın gibi özledim seni sen gittin gideli dostum artık bende yalnızım sen dört duvara ben kaderime yanarım ağlarım evet her gece ağlarım aydınlığa kavuşup ben gün sayarım ailense iyi hepsi yuvasında bıraktığın bebek artık dört yaşında ona bakaraktan seni hatırlarım gözlerin kalbimde yanan dağlarım hasretin herkesin gönlüne vurdu sevdigin ise uyku uyumaz oldu gözde yaş dolu yas tutmakta sabredip bagrina tas basmakta anlami kalmadi sensiz buralarin yillarin verdigi sonsuz acilarin sonu gelmeyen bu yollarin anlamsizligina yanmaktayim dost basini dik tut yilma ger gogsünü bu en zor zamanina yaklasmadan son satirlarima ziyaret günü ordayim ayni masada selami var herkesin unutmadan tanri ve kalbim seninle durmadan
    [Nakarat]

Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice [x2]

..::BekTas::..

BEktaS SiRtLAn selam ve merhaba mektubunuzu aldim iste bu yeter bana gençler vallahi agladim sevinçten bi mektup oynatti daglari yerinden öpüyorum sizin gözlerinizi görüsmeyeli cok özledim sizi zaman geçmiyor dört duvar arasi sevgiye mahrum ben iste buna yanarim düstüm buraya o kalin kafamla sabredin çikicam yakin zamanda yollar uzun görünüyor seneler uzak ama kavusucaz elbet gelecek subat a yeterki ümitler kesilmesin birgün müzik işlerinizde yürür kesin güzele baglanir hersey günü gelir anama söyleyin hüzünlenip üzülmesin pederi yormayin o zaten sinir küpü herseye gücenmektir onun isi gücü ve benim ufakliga sahip olun o benim herseyim o benim varim yogum o sizlere emanet bunu unutmayin siz ikinizsiniz benim umutlarim sizi gözlüyor her an gözlerim beni soranlara selam söyleyin

[Nakarat]
    Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice [x2]

Bektaş & Sırtlan-Ağlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip Bektaş

Garip Bektaş

garip bektaş şiirleri Ozanımız Erzurum’un ilimizin Aşkale ilçesinin eski ismi Şoik yeni ismi Özler olan köyünde dünyaya gözünü açmış. Bu değerli Ozanımız babası Mehmet Ali Ağa, anası Ballı hanımdır. Ozan Garip Bektaş’ın daha önce yayınlanmış olduğu Geldim - Gördüm - Gezdim isimli üç şiir kitabı vardır. Ozan Garip Bektaş 1952 yılında köyünden ayrılmak zorunda kalır ve her Anadolu genci gibi o...
  2. Bektaşi

Bektaşi

Rüyada bir bektasi seyhini görmek, hayatinizda büyük degisiklik olacagina ve içki yüzünden basinizin derde girecegine isarettir.
  3. Bektaş & Sırtlan-Elveda

Bektaş & Sırtlan-Elveda

elveda bana eyvallah sana elveda çocuk artik ne ses ne seda var ne de uzaktan söyle ufaktan bi merhaba dostum ben gidiyorum artik ve ismini zihnimden siliyorum artik kim oldugunu iyi biliyorum artik bu derdi basina sen kendin açtin ahbap olamadan belli basli ayrilik günü iste geldi çatti bu gidisin dönüsü yok çok üzgünüm ben sana arkadas deyip büsbütün seytanin kucagina düsmüsüm ve hepsi...
  4. Hacı Bektaş ve Mevlana

Hacı Bektaş ve Mevlana

hacı bektaş veli ve mevlana sözleri hacı bektaş veli ile mevlananın sözleri ve mevlananın mevlana ya ait sözler anlamları Hacı Bektaş Veli ve Ünlü düşünür Mevlana'nın arasında geçen çok güzel ve anlamlı ders çıkartılması gereken bir olayı sizler için paylaşıyorum Bir adam kötü yoldan para kazanip bununla kendisine bir inek alır. Neden sonra, yaptıklarından pişman olur ve hiç...
  5. Bektaşi Üzümü

Bektaşi Üzümü

bektaşi üzümü bektaşi üzümünün faydaları üzümü yetiştiriciliği faydaları nerede satılır bektaşi üzümü yetiştiriciliği, bektaşi üzümünün faydaları, bektaşi üzümü fidesi, bektaşi üzümü faydaları Sık ve kısa dikenleri olan, güçlü bir bitkidir bektaşi üzümü... Bol aromalı ve oldukça verimli olan bu bitkinin meyveleri tatlıdır Melek'lerim. Harici kullanımın dışında pasta imalatlarında da çok...

Sayfayı Paylaş